עמוד 1 מתוך 1

האם בכל מחיר?

הודעהפורסם: 06 פברואר 2020, 11:04
על ידי מישהי
הי דורית. אני לא פעילה בפורום אבל מדי פעם נכנסת וקוראת . יש מגמתיות מאוד ברורה בתשובות שלך והיא שמירה על מוסד הנישואין ( כמעט) בכל מחיר.אני מאוד משפחתית ולא אפרק מהר את הנישואין אבל השאלה שלי האם עלינו לשמור על הנישואין בכל מחיר? מתי נדע שניסינו הכל והפתרון הוא גירושים?  אני קוראת פה סיפורים של רומנים מתמשכים וארוכים , איך יודעים שמדובר  באמת באהבה ולא "סתם" רומן? אני יודעת שאין תשובה אחידה וכל מקרה לגופו אבל אשמח לשמוע למה בכל תשובותייך התשובה היא אחת וברורה- לסיים את הרומן ולשמור על הנישואים. תודה רבה

לא מבין

הודעהפורסם: 06 פברואר 2020, 12:01
על ידי ליאור א
על איזה רומנים קראת כאן ? קראת על נשים נשואות שבחרו לנהל רומן עם גברים נשואים מה ציפית שהיא תענה להן ?? שלבגוד זה טוב ?? שלפרק משפחות אחרות זה תקין ??

Re:

הודעהפורסם: 06 פברואר 2020, 12:58
על ידי גם מישהי
אני לא ראיתי מגמה כזאת בתשובות של דורית בכלל. ההמלצה היא לבחור צד ולא לחיות בשקר, אבל ממש לא שצריך להישאר בנישואים לא טובים, אפילו להפך, קראתי הרבה המלצות הפוכות של דורית לסיום קשר שאין בו אהבה ותנאים אחרים שחשובים לבני הזוג.
ובצדק, אם מישהי פונה עם התלבטות, ברור שההמלצה תהיה קודם לנסות לשמור על הנישואים, אם יש ילדים מעורבים. ואם זה לא מצליח, אז לפרק את הנישואים ולא להישאר בקשר שקרי

קול התבונה

הודעהפורסם: 13 פברואר 2020, 07:26
על ידי דורית כהן
מישהי יקרה, בדקתי את עצמי לאור ההתרשמות שיש לך.
אני מסכימה שאני נוטה לייעץ לאנשים שמנהלים פרשייה בסתר, כלומר בוגדים, לעצור קודם כל את הפרשייה ולבחון את הזוגיות שלהם. כי המחוייבות הראשונית שלי היא למשפחה שהוקמה ולילדים שהובאו יחד בהסכמה ועל סמך הבנות די ברורות לגבי נאמנות.
אם אני ממליצה למישהו לעזוב את המשפחה וללכת עם המאהבת, אני בעצם נותנת יד לפירוק המשפחה בעצם ההמלצה שלי. ממש לא מתאים לי להיות עוד גורם שתורם לכך.
נקודה אחרת היא שהמאוהבים זקוקים לקול שפוי, לא מעורב רגשית, משום ששיקול הדעת שלהם לא עובד! האנרגיות של ההתאהבות הלא מציאותית הזאת גוברות ברוב המקרים על בחינה תבונית ומשוקללת של כל הגורמים שצריך לבחון.
זו אחת הסיבות שאנשים ונשים אלו נכנסים לפורום הזה, גם כדי לשתף ולקבל אמפאטיה מן המשתתפים, אבל גם כדי להיעזר ב"קול התבונה" (שלי ושל עוד משתתפים).