יעזוב את הבית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

יעזוב את הבית

הודעהעל ידי עלמה » 10 פברואר 2020, 08:31

שלום
אני ובעלי יודעים לשבת ולדבר .
אבל כשעולה נושא שאני לא מסכימה איתו ואני ממשיכה בדרכי , הוא מאיים שיעזוב את הבית
זה קורה אחת לשנה בערך ....
בדרכלל התגובה שלי ישר בבכי ולאטלאט עם השנים שמתי חי המון מחסומים רק כדי לא לבכות לידו.כי אז אני הופכת לחלשה ולמסכנה .
אז היום לאחר שנה וחצי שמעתי אותו מרחוק אומר לא יקרה פה משהו עד שאני לא אעזוב את הבית הזה .
יצא לנו לדבר על האיומים האלו והבנו שהוא אומר את זה ממקום של חוסר מוצא ואחכך מתחרט , אבל פעם היה מצב שהוא באמת כבר היה מוכן לעזוב הכל וללכת ואני הסכמתי איתו עד לרגע האחרון שהבנתי שזה ממשי וביקשתי שלא יעשה את זה .
העניין הוא כזה
אני עושה עבודה עצמית מאוד גדולה וממשיכה לעשות כל הזמן . הרבה דברים השתנו , גם בעקבות האיומים שלו שלפעמים לצערי פקחו לי את העניים וגם כי באמת רציתי שיהיה לו טוב וגם לכל הבית .
אבל הוא לא ממש עושה עבודה עצמית למרות שיש לו כל כך הרבה כלים. הוא מדוכא רוב הזמן וחסר שמחת חיים .
אני נמצאת במצב שאני באמת שוקלת מה לעשות . אם לשתף איתו פעולה בענייני פרידה או לא לדבר על העניין הזה עד לפעם הבאה ...
אנחנו כבר מעל עשר שנים ביחד פלוס שלושה ילדים .
יש ביננו הרבה תקשורת ואהבה , אבל ברגעים האלה הכל מרגיש מזוייף , עצוב , מטיש.
פעם הייתי חייה בפחד יומיומי שהוא יעזוב אותי , אבל לאחר שחלו שינויים ( בעיקר ממני) נושא עזיבת הבית עולה כשהוא לחוץ או עצבני שלא הסכמתי איתו על דבר מה
אשמח לעצה . תודה מראש

יעזוב את הבית עלמה
10 פברואר 2020, 08:31
Re: הייתי מפריד ל2 אליהו
11 פברואר 2020, 11:02
ממליצה על ייעוץ זוגי דורית כהן
13 פברואר 2020, 07:50

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]