התאהבתי אבל ....

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

התאהבתי אבל ....

הודעהעל ידי ברק » 11 פברואר 2020, 18:59

לצערי אני חולה סופני ואין לך איך לממש את זה , המצב שלי בחודש האחרון מדרדר , רק העצבים הפנימיים שאינני יכול לממש את מה שאני מרגיש כלפי אשה , כבר גורם לי לרצות למות כמה שיותר מהר .
אין לי מזל בכלום , לא מרחם על עצמי אבל זה מה יש .
לפחות היה לי נצחון קטן לפני שהמצב שלי הדרדר בחודש האחרון היינו ביחד מספר פעמים ואפילו הייתה אינטימיות אבל אז כבר התחלתי להרגיש ורציתי כ"כ למממש את זה אבל הקושי שלי עשה את שלו .
היא לא יודעת שאני סופני , היא רק יודעת שאני סובל מחולשה קשה ! 

איך מתמודדים ?
מצד אחד לא יכול להרפות ממנה במחשבות , מצד שני זה גומר אותי מבפנים , היא לא תחכה לי עוד הרבה זמן ותמצא לה גבר בריא וחסון שיכול להיות איתה ולממש את הכל .

הייתי רוצ הטיפול נפשי שיסייע לי הבעיה שאין לי את היכולת להגיע לטיפולים , ניסיתי לדרוש טיפולים עד ביתי אבל ללא הצלחה .
ללא מזל כבר אמרתי .

רק מה שנותר לי להגיד פה זה באמת , לכו אחריי מה שאתם מרגישים ופאק איט , תגידו לה או לו מה שבא לכם מה שאתם מרגישים אחד לשני בלי אגו !!!

בהצלחה לכולם 

גבר בשנות ה20 לחייו . 

התאהבתי אבל .... ברק
11 פברואר 2020, 18:59
Re: חשוב לי להדגיש , החיים יפים ואני רוצה לחיות ואני ילחם . ברק
11 פברואר 2020, 19:04
Re: אוי ברק רפואה שלימה! אליהו
11 פברואר 2020, 19:44
Re: רפואה שלמה עדי שם בדוי
12 פברואר 2020, 19:00
Re: ברק אור
13 פברואר 2020, 04:43