משיכה בדעיכה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משיכה בדעיכה

הודעהעל ידי מחפש תשובה » 13 פברואר 2020, 13:58

שלום דורית נתקלתי באתר תוך כדי שיטוט באינטרנט עם המלל "אשתי כבר לא מושכת אותי" או " אשתי שמנה מאוד"....
אשתי סובלת מחרדות, ובשנה האחרונה עברה סוג של טלטלה חרדתית אשר הובילו אותה להתחיל בטיפול חדש מבחינה תרופתית. היא די חזרה לעצמה אך יכול להיות שבגלל התרופות יש תופעות לוואי שאחת מהן היא השמנה.
אני מתאמן בחדר כושר מזה תקופה ארוכה וחשוב לי להיות בריא ולשמור על אורח חיים בריא, אשתי לעומת זאת לא אוהבת "להזיע".
כבר תקופה די ארוכה שאני לא נמשך אליה מינית ולא נעים לי לומר שהיא שמנה מאוד (היא די מודעת בעצמה).... בעבר דיברנו על זה שיש לה ריח רע מהפה והיא משתדלת לטפל בזה אך זה לא תמיד מצליח ואני סותם את הפה ומשתדל לא לומר כלום.
אני לא מושלם ולא נעים לי להתלונן או להצביע על החסרונות האלו של אשתי... אני מאוד אוהב אותה וחושב שהיא בן אדם מדהים אך הדברים האלו ממש מפריעים לי לאינטימיות ביננו. אינני רוצה גם לגרום לה להרגיש לא נחשקת למרות שלדעתי כבר כאן אני נכשל .בקיצור אין לי מושג איך לומר לה מה אני מרגיש ומה מפריע לי בלי לפגוע ברגשותיה.

משיכה בדעיכה מחפש תשובה
13 פברואר 2020, 13:58
Re: מחפש תשובה נוגה
16 פברואר 2020, 07:40
כן לדבר על כך דורית כהן
16 פברואר 2020, 08:18

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]