לאחר 10 שנות נישואים ו3 ילדים מתוקים שלאכול

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

באסה, גם אני

הודעהעל ידי כן כן גם אני » 10 מרץ 2020, 20:57

אז כן, גם אני פחות או יותר באותה הסירה - אישה קרה, לא מחזירה עשירית מתשומת הלב, החיזור והאהבה שאני מרעיף עליה ביחידות ובפומבי. אישה חכמה, חריפה ויפה ברמות של כלה, נשבע לכם.
יש לי את החסרונות שלי - בודאי, אבל ההבדל בינינו בולט מאוד גם לרואים אותנו מבחוץ. אין אדם שלא העיר משהו כמו "איזה מזל יש לך שמצאת גבר כמוהו". בעיקר חברות שלה והמשפחה שלה.

אבל מה כל זה עוזר לי אם היא סירבה לקיים איתי יחסי מין כבר כ6-7 שנים? לא שלפני היא הייתה נימפומנית, רחוק מאוד מזה, אבל נגיד שהיה על סף הנורמלי. בשנים האחרונות האלה היא מעולם לא יזמה ליטוף, חיבוק ואפס יוזמה במיטה. מדי פעם נוסף עליי עוד איסור זוגי - אסור לגעת לה בחזה, אסור בין הרגליים בשום צורה, אסור נשיקות מתחת לצוואר ולמעט בחיבוקים (כהממוצע היה פחות מאחד ביום).
אז כל חודשיים-שלושה אני "אונס" אותה והיא לא מתנגדת. אני שונא שונא שונא לכתוב את זה אבל זו האמת. אני אונס אותה בלי שהיא מתנגדת. היא לא רוצה בזה, אבל מבינה שזה הכרחי מבחינתי. איחסה. אני מגעיל את עצמי כשאני מדמיין את הסיטואציה: היא שוכבת על הגב, יפה כל כך, פותחת רגליים, עוצמת עיניים חזק ומחכה שייגמר......אני גומר, מנקה, רוצה לחבק אותה והיא מסובבת את הגב ונושמת עד שנרדמת ללא מילים. הבטחתי לעצמי שזה לא יקרה יותר. קרה בפעם האחרונה לפני כ 7-8 חודשים

יחד עם זאת, בשנים אלה היא גם חיפשה וכמובן מצאה פרטנר לקיום יחסי מין בהחבא (לא מסתדר לכם עם הסיפור? גם לי לא). לא היה רומן, היה אמור להיות רק סקס נטו. "היה אמור" כי הצלחתי ליירט את השיחות ביניהם באמצעים טכנולוגיים ופיצצתי את הקשר ביניהם שנייה לפני שהתפשטה איתו בחדר לפי שעה. אז גם עם זה אני מתמודד ביני לבין עצמי

והנה לפני כחודש, הייתה לנו שיחת "יחסינו, מה נסגר איתם?" והיא הפתיעה אותי ותפסה אותי לא מוכן......."אני מבינה שיש לך צרכים שאני לא יכולה למלא. אם אתה רעב, תמצא לך מקום אחר לאכול בו ותחזור הביתה אחר כך. אני לא מתה על הרעיון, אבל אני מבינה שאתה לא שולט בזה. אני עם סקס סיימתי. לא קיבלתי מחזור כבר שנה וכנראה הוא נגמר לגמרי". הייתי בהלם. זה לא מה שחשבתי שאשמע. לא רציתי מישהי אחרת. רציתי את האישה היפה והמושכת שנראית כמו דוגמנית ואפילו התחתנה איתי לפני כמעט 20 שנה. בינתיים לא עשיתי שום דבר בנידון ואין לי תכניות לעשות. אני אבוד לגמרי

החוסר בסקס הוא לא הבעייה העיקרית בינינו. החוסר בזוגיות דו-צדדית הוא הבעייה. אני לא מוכן לתת 100% מהיחס/מגע/השקעה/מתנות/תשומת לב ולקבל חזרה 0%...לא לא, העסקה הזו לא נראית לי. אני לא מחפש 50-50, אני אתן יותר מחצי בשמחה ובלי קטנוניות, אבל לא ככה.
כשאין זוגיות שאפילו מזכירה שיוויניות או דו-צדדיות, אני לא יכול לצפות ליחסי מין סבירים. 

והנה אני פה כבר תקופה קורא ולומד. והחלטתי להגיב ולחלוק קצת.

אני לא כועס עליה. פאק איט , אני אוהב את האישה הזאת, אבל לא מגיע לה ולא מגיע לי המצב הזה. יש לנו 2 ילדים מושלמים בגיל חטיבת ביניים. לפרק את המשפחה יפרק אותם ואת הקשר המעולה שיש לי איתם.

מה אני עושה, מה? לאחרונה עקב אי יציבות תעסוקתית התחילו אפילו מחשבות אובדניות, מאיפה זה בא לכל הרוחות? אני איש שמח, אופטימי וחזק נפשית. ברור לי שאני בדכאון. נדמה לי שיש לי סיבות טובות "להנות" מדכאון.

בקיצור חפרתי. אני אדם שאחד מתחביביו הוא לטאטא את הבעיות מתחת לשטיח. סוג של בת יענה. להתמודד ישירות מול הבעיות במישור הזוגי אומר לפרק את בסיסם של לא מעט יציבויות בחיים של הסובבים אותי ושלי (יש גם את ההורים שלה בתמונה שיתפרקו לגמרי אם נפרד, לא מגיע להם הרע הזה). שום כיוון לפתרון לא נשמע לי אטרקטיבי מדי....

אני הולך לישון......גם סוג של בריחה

לאחר 10 שנות נישואים ו3 ילדים מתוקים שלאכול שגיא
08 מרץ 2020, 10:49
Re: באותו הסיפור בדיוק אח תאום
08 מרץ 2020, 11:13
באסה, גם אני כן כן גם אני
10 מרץ 2020, 20:57
Re: אל תהיה קשה עם עצמך ואל תיקח הכל על עצמך אח תאום
11 מרץ 2020, 20:44
Re: להרים את הכפפה אח תאום
14 מרץ 2020, 13:27
Re: כן כן גם אני