לאחר 10 שנות נישואים ו3 ילדים מתוקים שלאכול

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי כן כן גם אני » 15 מרץ 2020, 07:08

אח תאום, שלום לך

תודה שאתה מגדיר את עצמך אח תאום. כנראה אנחנו באמת שותפים לצרה.
אפילו כתובת המייל שלך רלוונטית (2 קווים - מקבילים שלא נפגשים.....)

התלבטתי אם לפנות אלייך בפרטי והחלטתי שלא. לא משהו אישי , אני אפילו לא מכיר אותך. אבל אני מאמין שדווקא פה "בחוץ" נוכל לעזור זה לזה ולעזור לעצמנו יותר.
אני מעריך את המאמצים שלך, אבל אוהב את ריבוי הדעות פה. מה עוד שבעלת הפורום המכובדת עוד לא נתנה מדעתה ודווקא אני סקרן לדעת מה היא חושבת על הסיטואציה הכנראה לא כל כך נדירה הזו.

מבחינתי אני חי בחלום רע. מצד אחד הגשמתי את כל החלומות הסטנדרטיים של בית יפה/ילדים יפים/אישה יפה/כלב בגינה/ קריירה. מצד שני לכל אלה אין באמת ערך אם לי אין ערך בעיני בת הזוג שלי. אני אוויר בשבילה. מטרד. 

אני מאוד רוצה לעשות שינוי בחיים הזוגיים, אבל בעיקר מפחד להרוס את החיים של הילדים החפים מפשע
(וכן, הזכרתי את ההורים שלה, אנשים חלשים ונידפים שיקבלו את זה ממש קשה. באסה לחשוב על זה, הם עשו את המקסימום שיכלו עבור המשפחה הגרעינית שלי ואני מעריך אותם על זה).
מבחינתי גירושים הם פתרון לא טוב. אני לא רוצה אותו. אני חושב שיפתרו חלק מהבעיות ויתחילו חדשות, גדולות יותר. אני רואה חברים בנקודות שונות של גירושים. אף אחד לא מרוצה. כולם אומרים אותו הדבר: אם אתה יכול - תישאר בפנים. אני לא בטוח אם זה בגלל שהם שכחו את הכאבים שהיו להם בזמן הנישואים או בגלל שהם מצטערים שנפרדו. אבל להתגרש לא קורץ לי בכלל

ואז אני חושב לעצמי האם טיפול זוגי יכול לעזור? היינו בכזה לפני כמה שנים אחרי שתפסתי אותה בוגדת. לא עזר. לא היינו מחוייבים לתהליך החלמה. בעיקר לא היא. אז הפסקתי את התהליך.
 האם אני אוכל לעמוד מול טענותיה עליי ועל התנהגותי? ברור לי שבסיטואציה של נדנוד היסודות עליהם יושבים היחסים בינינו היא תילחם בי בעוצמה. היא תעשה הכל כדי לצאת הכי נקייה שיכולה, לזרוק עליי את האשמה באופן טוטאלי, להראות לי איפה לא הייתי בסדר, להתעלם מכל מעורבות שלילית שלה ובזה לסיים את התהליך. תמיד חשבתי שהיא הייתה יכולה להיות עורכת דין מצויינת.
אני ממש לא חף מחסרונות, והחוסר ביחס זוגי כלשהו הוציא ממני את הרוע לא פעם, אני יודע ומודה. אבל אני מרגיש בוודאות שרוב המצב הזוגי הרע בינינו הוא לא באשמתי. עם יד על הלב - אמיתי. 

אז קיבלתי ממנה לאחרונה אישור בעל פה ל"אכול בחוץ". לא עשיתי שום צעד בכיוון. גם לא בראש. לא ביקשתי אישור כזה ולא מרגיש שבא לי לנצל אותו. בטח לא בזמן הקרוב, עם ענייני המגפות המתחוללות סביבנו. אני חושב שאולי אם דווקא כן אנצל אותו ואשתף אותה, אולי הקנאה תסובב שם איזה בורג. אולי רק "אשתף" אותה בלי לבגוד באמת? הנה רעיון מעניין.....אצא לבירה עם חבר ואשקר לה שאני עם מישהי.....גאון אני....משקר לאשתו שהוא בוגד בה ובעצם לא......עולב...

ובנימה אופטימית זו אסיים, תוך כדי שהבן של השכנים מתאמן על הגיטרה החשמלית שלו בקולי קולות (הלו, יש לך כפתור ווליום על המגבר, ילד חרא!)בריאות לכולנו

גם לך ילד לא מתחשב .....

לאחר 10 שנות נישואים ו3 ילדים מתוקים שלאכול שגיא
08 מרץ 2020, 10:49
Re: יש לך אישה (---) ויקטוריה
17 מרץ 2020, 12:03
לדעתי זה לא נדיר אחת שלא יודעת
16 מרץ 2020, 20:24
תשוקה ראשונית המבוססת על כוח הדמיון דורית כהן
15 מרץ 2020, 13:30
מי היה מאמין שדורית תמליץ על נישואים פתוחים כן כן גם אני
16 מרץ 2020, 19:41
Re: אנחנו צריכים לדבר אח תאום