יקרות, עצה טובה לאינטימיות עמוקה, תתקבל בברכה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי כמיהה לאינטימיות » 13 מרץ 2020, 08:29

סיגל היקרה, תודה על העצה. לחופשת הפתעה בחו"ל כבר לקחתי אותה לפני למעלה משנה, לאחר השיחה הראשונה, מתוך כוונה ליצור קירבה כמענה לדברים שעלו באותה שיחה. במהלכה היה מעולה וגם תקופה קצרה לאחר מכן, אך זה לא יצר שינוי מהותי בהתנהגותה לאורך זמן.
בכל אופן, אני מבין מדברייך שלדעתך הנכון הוא ליזום שוב שיחה, למרות הקושי שלה לשמוע דברים לא נעימים על עצמה (בטוח שגם אני לא חף מטעויות אך אני מגיע מראש לשיחה עם כוונה לקבל כל ביקורת בונה שניתן בכדי להשתפר, ואולי היא דווקא נכנסת למגננה מסרסת)? כלומר האם לשים דברים על השולחן כך שהמשמעות היא אחריות שלה ושלי ביחד?
האם כדאי לנסות שוב רק במעשים חיוביים לכוון את התנהגותה (לתת, לתת ולתת, כי אני באמת אוהב אותה כל כך), וכל עוד דברים לא משתנים להכיל (למרות שאם אהיה כן עם עצמי, תוצאתית אני לא מצליח להישאר בלתי מושפע ונוצרת התרחקות)? כלומר לקחת אחריות מלאה לידיים שלי בלבד?
איך עוצרים את הדרך מטה? איך מייצרים אינטימיות בונה כלפי מעלה?
אובד עצות!

יקרות, עצה טובה לאינטימיות עמוקה, תתקבל בברכה כמיהה לאינטימיות
11 מרץ 2020, 10:51
Re: יערה
12 מרץ 2020, 11:10
להחזיר אינטימיות כמיהה לאינטימיות
12 מרץ 2020, 15:01
Re: סיגל
12 מרץ 2020, 16:52
Re: כמיהה לאינטימיות
13 מרץ 2020, 08:29
Re: סיגל