סטטוס : חולה +מאוהב + נטישה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

סטטוס : חולה +מאוהב + נטישה

הודעהעל ידי אבידור » 14 מרץ 2020, 21:32

תפסה בזמן לא מוכן , להיות חולה במחלה לא פשוטה (ולא לא קורונה , גרוע יותר) , היא באה אליי משום מקום הדביקה אותי בתשוקה אין סופית , הלכתי עליה "אול אין" כמו שאומרים , בגלל מחלתי לא ידעתי מה יהיה מחר , לכן הייתי המאהב המושלם , והיא החזירה לי כפליים . הממה 24 שעות של  סבל אחד קיצוני שלי טרף את הכל ,  ואותי השאיר ללא מילים , לבד וכאוב , החליטה לסיים את הקשר בהתנתקות ,אכזרי אבל כנראה אין ביכולתה להגיד מה שהיא חושבת , שהמצב שלי גרם לי  להפתעה ולחוסר יכול להתמודד . אני חייב לקחת את זה ולנסות להבין אחרת ליבי לא יחזיק עוד .
ולך , אני סבור כי לא עוד הרבה זמן תהי שייכת למישהו אחר אבל אני בטוח שמה שהיה בינינו בזמן קצר ביחס,  לא תחווי לעולם . ואני אשאר עם צלקת ,  אך עם נצחון קטן !
לגרום לטעמך , בשיא שפלך להימשך אלייך גם אם זה לתקופה קצרה , נצחון מתוק ומר ומאוד .

בריאות לכולם ! 

סטטוס : חולה +מאוהב + נטישה אבידור
14 מרץ 2020, 21:32
Re: רפואה שלימה אליהו
14 מרץ 2020, 23:03

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]