האם יש כאן מישהו שאשתו לא נמשכה אליו ופתח את מערכת היחסים?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

יכולות להיות השלכות חיוביות אך גם שליליות על המשיכה ביניכם

הודעהעל ידי דורית כהן » 23 מרץ 2020, 09:21

מהרהר יקר, אני רואה שאיש לא ענה לך,אז יתכן שעליך לפנות לפורום אחר. גם אני הייתי שמחה אילו אנשים היו עונים על השאלות ששאלת כאן.
מן הנסיון שלי, יש סיכוי מסויים שדוקא אם אישתך תראה אותך עם אישה אחרת, זה יכול להגביר את התשוקה שלה אליך. גם בגלל שהיא רואה שמישהי אחרת נהנית איתך וחושקת בך, וזה מעלה את המשיכה שלך בעיניה, וגם כי משהו תתהכרתי בה יפחד מן התחרות...
אני כותבת סיכוי "מסויים" כי יש גם סיכוי שכאשר היא תבחר לעצמה פרטנר לסקס היא תחפש מישהו שמאד ימשוך אותה, ומשיכה מינית היא כוח חזק. ואז ההשוואה אליך לא תעשה טוב למשיכה בין שניכם. 
כך שאין כאן וודאות מה יקרה.
אבל אני רוצה להוסיף עוד משהו: כאשר המשיכה ההתחלתית לבן הזוג היא בינונית, ולא חזקה במיוחד, אזי ברוב המקרים המיניות של בני הזוג הולכת ונעלמת עם השנים. ואז זהו אחד הפתרונות. במקום לוותר על התחום הזה בחיים, עושים לכך אאוטסורסינג בשלב מסויים, ואם שאר התחומים בזוגיות הינם טובים, זה יכול להכניס חיות חדשה ושמחה והכרת תודה לבן הזוג שמאפשר את החיות החדשה הזאת. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

האם יש כאן מישהו שאשתו לא נמשכה אליו ופתח את מערכת היחסים? מהרהר
19 מרץ 2020, 07:29
יכולות להיות השלכות חיוביות אך גם שליליות על המשיכה ביניכם דורית כהן
23 מרץ 2020, 09:21

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]