חוסר התאמה מינית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

חוסר התאמה מינית

הודעהעל ידי דוד » 09 מאי 2020, 22:15

אשתי ואני כמעט 8 שנים ביחד, התחתנו לפני פחות משנה, ללא ילדים. אני בן 29 והיא בת 27. אנחנו יחד מאז שהשתחררנו מהצבא.
אנחנו אוהבים אחד את השני הכי הכי בעולם, יש לנו התאמה רגשית, אינטלקטואלית, נמשכים אחד לשני ורואים את העולם בערך עין בעין. חווינו אתגרים לא פשוטים לאורך הקשר וצלחנו אותם. אם תשאלו אותי - היא האישה האולטימטיבית לילדים שלי. העניין שאנחנו חווים לאורך הקשר המון בעיות במיטה. פה ושם ישנם הבלחות אבל ברוב הזמן אנחנו לא נהנים במיטה, תקשורת מינית לא טובה, הבדלי חשקים, אני לא מצליח לקרוא אותה ונכנס ללחץ וחרדות ביצוע. לפני שנתיים כמעט הייתי בטיפול אצל סקסולוגית שעזר אבל לא מספיק.
עכשיו בקורונה היא מובטלת ואני בחל"ת, החלטנו לעבוד על הנושא המיני ולשפר אותו, ללמוד אחד את השני ולשפר את התקשורת המינית שלנו. אבל שוב, אנחנו לא מצליחים ומתוסכלים. ניסינו עכשיו לשכב ללא הצלחה ואשתי אומרת לעצמה שכנראה זה מקרה אבוד ואנחנו לא מתאימים מבחינה מינית, במיטה אני זה אני (כבד בגישה ולחוץ) והיא זה היא וניסינו כל דרך אפשרית וכנראה זה לא בר פיתרון. 
המשפט הזה די מטלטל אותי. היא די העוגן שלי בחיים - כרגע אני בחל"ת ולא יודע אם יחזירו אותי לעבודה, אנחנו מחפשים לקנות דירה ביחד ועתיד משותף ו...רבאק אנחנו לא מצליחים לעשות סקס... צלחנו אתגרים ובסקס אנחנו תקועים ואני כבר מגלגל בראש חשש לעתיד היחסים שלנו, עד כדי פירוק החבילה...
תעזרו לי - מה לעשות? איך מתגברים על זה? איך פותרים את הפלונטר הזה? האם זה באמת מקרה אבוד - אנחנו לא מתאימים מינית וחבל שלא עלינו על זה קודם או שיש אור בקצה המנהרה ואפשר לפתור את זה?

חוסר התאמה מינית דוד
09 מאי 2020, 22:15
תקשורת נתן קלינבורד
12 מאי 2020, 21:09
Re: לדוד דקל
14 מאי 2020, 10:45
ייעוץ מיני ביחד, לא רק לעצמך דורית כהן
18 מאי 2020, 04:53

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]