לאן הולכת זוגיות בלי סקס?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי כן כן גם אני » 14 מאי 2020, 04:49

זה לא הפוסט הראשון שלי בנושא, לצערי

והנושא קיים גם אצלנו בצורה די דומה, שוב לצערי

בשיחה העמוקה האחרונה בנושא - שוב שיתפתי שאני מצפה לסקס בתדירות סבירה מינוס , אבל אני מתעקש על כך שהיא תרצה אותי.
היא "הציעה" שמכיוון שאיננה יכולה לספק את הסחורה שאני מצפה לה - שאחפש בחוץ. וידאתי מספר פעמים שאני שומע טוב. התרשמתי שהיא מציעה עם כוונה חיובית , אבל לא בדקתי את הרצינות ...קורונה וזה....

אם להיות כן עם עצמי - אני לא ממש רוצה אחרות. יש לי אוצר בבית. אישה חכמה וחריפה. אמא טובה. בעלת חוש הומור לא רע והבונוס : יפה ברמות של כלה (אבל ממש יפה, עם גוף מושלם וכאלה). על הנייר זכיתי. לא רק על הנייר. די זכיתי , למען האמת. חוץ מהעניין הזה, נו, בלילה במיטה......

אז אני לא ממש עוזר לזה שפתח את השרשור, רק שופך מייסורי נפשי. אבל מראה לו שגם כשבת הזוג "פותחת את הדלת" לסקס במיקור חוץ - זה לא כזה פשוט כמו ללכת לקנות חלב וקוטג'. התכנית שלי היא , עכשיו משנראה שנגמרת המגיפה, למצוא מישהי (למשל מתחביב בו אני עוסק) ולהדק את הקשר הטלפוני איתה. לא למטרת סקס, אלא למטרת להציג לאשתי מצג של "אוקיי, מצאתי מישהי כמו שהרשית לי, ואני הולך על זה" - ואני מקווה שזה ידליק אצלה את הנורות האדומות הנכונות ויקרו דברים על בסיס הקינאה הנשית והאנושית.

שיטה מסוכנת קצת - אבל נמאס להתחנן לקבל יחס זוגי מבת הזוג שלך, וגם לצפות שאכן תקבל.

מאחל לכל הגברים שקוראים (ומסתבר שיש לנו לא-מעט נשים שותפות גורל ליובש הזוגי ) - שתוכלו להובית שינוי זוגי וחשוב יותר - שתוכלו לזהות אותו קורה בזמן אמת.....

לאן הולכת זוגיות בלי סקס? אפלטון
12 מאי 2020, 20:54
Re: כנס גיל
13 מאי 2020, 20:10
Re: כן כן גם אני
14 מאי 2020, 04:49
Re: ל- כן כן רגע רגע
14 מאי 2020, 04:55
Re: כן כן גם אני
14 מאי 2020, 11:50
Re: כנרת
16 מאי 2020, 13:54