מחפש עצות לטיפול בנישואים....

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מחפש עצות לטיפול בנישואים....

הודעהעל ידי נשוי + 2 » 16 מאי 2020, 22:55

אני ואשתי יחד כמעט 16 שנים , שנינו בני 32 , נשואים 7 שנים , ולנו 2 ילדים (בת 6 , בן 3) .
כבר תקופה שאנחנו במצב בעייתי של שגרה שוחקת (עבודה , לימודים וגידול הילדים).
לפני הנישואים היחסים היו יותר חמים ויותר טובים , והיא היתה שונה מכל הבחינות , אם זה ביותר אכפתיות כלפיי , יותר התעניינות במהלך היום יום, והסקס היה יותר פעיל בתדירות של פעם - פעמיים בשבוע .
כבר תקופה כשאני מנסה לשפר את המצב , אם זה בביצוע במטלות הבית , לעשות דברים עבורה ,לתת לה ללכת להתאוורר בקניון או לחברות ונשאר עם הילדים , וגם לקחת את הילדים להורים שלי , בשביל שיהיה לה קצת זמן פנוי לנוח מהיום שעבר.
אני מרגיש שהיחסיים כלפיי הם כמובן מאליו , כאילו אני אמור לקבל הכל , אם זה הסירובים והדחיות כאשר אני רוצה יחסים, חום ואהבה.
אני מדבר איתה על זה מדי פעם והיא אומרת שהיא תשפר את זה , אבל לצערי לא קורה שום שיפור כבר תקופה. ואני מרגיש שאני לא שווה מרוב כל הסירובים ודחיות. תמיד יש תירוצים למה לא לעשות . רק אחרי שאני מדבר איתה , היא משתפת פעולה וגם נותנת לי להרגיש שהיא עושה לי טובה .
מבחינתה , אני תמיד רוצה סקס . היא אף פעם לא יוזמת. גם היא אינה משקיעה יותר מדי וגם נותנת לי להרגיש שהיא לא תתאמץ בשבילי .
אני מרגיש שעם השנים היא נהייתה קרירה לעומתי שתמיד הייתי נותן חום ואהבה , אפילו זה גדל עם השנים.
היא אמא טובה לילדים אבל לפעמים אני מרגיש שאני לא נחשב בעיניה. הם הכל בשבילי ואני מקפיד כל הזמן להיות איתם .
רוב הזמן שהיא בבית היא עסוקה בטלפון , וואטסאטפ עם החברות שלה / קבוצות של השכונה / חברות לעבודה , פייסבוק , אינסטגרם וכו'.
היא תעדיף להמשיך להתעסק עם הטלפון מאשר להיות בקרבתי / להיות במיטה ולהתנתק מהטלפון.
בהקשר של הסקס ויחסי אישות , קורה שפעם בחודש אנחנו עושים את זה וגם בדרך הרגילה , כשאני מבקש לגוון עם תנוחות או פעולות אחרות , היא נמנעת , מסיבה שלא בא לה והיא לא תעשה מעבר בשביל לרצות אותי (לפני הנישואים היינו עושים הכל והיא לא הייתה מוותרת על זה) , ואם קורה שהיא לא יכולה (מחזור או פטריה שהיתה לה ) , היא לא תעשה דברים אחרים שאפשר לעשות , בעיקר היא תתן לי להרגיש שהיא שמה את עצמה לפניי.
לפני כמה שבועות הצעתי לה שנלך למטפל / יועץ , היא סירבה בסיבה שאיזה בעיה יש לנו , ושהוא/היא לא יוכלו לפתור את זה .
לפרק את החבילה לא בא בחשבון כי אני אוהב אותה ויותר אוהב את הילדים.

אני מרגיש חסר אונים לגבי זה , איך אפשר לתקן את המצב?

מחפש עצות לטיפול בנישואים.... נשוי + 2
16 מאי 2020, 22:55
איך לרתום את בת הזוג לייעוץ זוגי? דורית כהן
19 מאי 2020, 06:32

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]