זה מורכב ...

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זה מורכב ...

הודעהעל ידי מבואסת על עצמי » 20 מאי 2020, 08:33

שלום , חיפשתי מאמרים ומצאתי אותך,
לא יודעת איפה ההתחלה אז אתחיל מהסוף ... בגיל 34 ואמא למס ילדים אני מוצאת את עצמי מבינה שיש בעיה שאני נופלת לתוכה בכל מערכת יחסים מחדש בכל פעם בוריאציות שונות - אחרי מחשבות מעמיקות במשך תקופה מאוד ארוכה עדיין לא הצלחתי לשים את האצבע מה מביא אותי להתנהג כך בכל זוגיות שהייתה לי עד כה ....
אני מתפתחת סוג של תלות , למרות שאיני רואה את עצמי כאדם תלותי ואפילו מאוד עצמאי ומחושב- ככה אני נתפסת בעיניי עצמי  .... הקשר האחרון שלי היה רומן 
שנינו לבסוף התגרשנו , יש  לנו ילד , אך אנחנו לא יחד . 
אותו סיפור חזר עם הגרוש שלי 
גם בבחינה מעמיקה של הדברים הרבה אחרונה גם בנעוריי עם האקס המיתולי ... 
תמיד אני נותנת מעצמי 1000000% לפחות ככה אני מרגישה ( אבל אל תבחני זאת רק על פי הקשר של הרומן כי הוא בעייתי ולא שיוויוני בפני עצמו - את בטח מבינה למה אני מתכוונת ) ..
ונשאלת כל הזמן השאלה למה בחלוף פרק זמן מסויים , זה מתחיל לאכול אותי - נתתי ככה - לא קיבלתי ככה וכה וכה . 
נגיד ברומן ברור לך החוסר שיוויוניות שמוביל לכזאת דינממיקה , אך בגלל שזה חזר על עצמומ גם בקשרים לגיטימיים - הייתי שמחה לקבל עצה , או הכוונה לטיפול - איך לעבוד על עצמי במצבים הללו 
אני לא באמת אדם חומרי שמעוניין בבצע כסף חלילה או ואני גם לא רוצה להיות איזה ארפד אנרגטי שמוצץ ככה את כל האנרגיות הטובות מהקשרים שלי . גם לא באמת ציפיתי לתמורה כלשהיא -אבל ככה זה תמיד מרגיש בצד השני , אני יודעת שאני לפעמים מרעיפפה דרישות לרובן ותפקידן למלא צורך ריגשי , אני דיי מתביישת לתת לך דוגמאות ככה בפומבי להתנהגות שלי שלפעמים הייתה חוצה גבולות של טעם טוב ,  או התעסקות אובססיבית בדברים כאלה ואחרים 
אני יודעת שמשהו בי מקולקל . אני לא רוצה יותר לפגוע באנשים שאוהבת - אני פשוט רוצה לאהוב בלי שיהיה לי צורך לדרוש וגם מבלי שאנסה לכפות את דעותיי על אחרים ... אני מאמינה שברגע שאדע לתקן את המקולקל הזה או לפחות להבין מאיפה כל זה נובע יהיה לי קל יותר למצוא אדם מתאים לי וגם ארגיש יותר סיפוק מקשרים , תודה 

זה מורכב ... מבואסת על עצמי
20 מאי 2020, 08:33
Re:????? מבואסת על עצמי
21 מאי 2020, 15:06
בעייה כללית ובעייה ספציפית דורית כהן
27 מאי 2020, 06:26

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]