מכתב לבן זוג לשעבר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מכתב לבן זוג לשעבר

הודעהעל ידי שירה » 22 מאי 2020, 14:59

היי דורית,
קוראים לי שירה, בת 27, סטודנטית.
בן זוגי לשעבר ואני נפרדנו לפני 3 חודשים. הפרידה הייתה חד צדדית, על אף שנגמרה בהבנה מצידי. כרגע לא מדברים כלל. היו בעיות אמון בכמה חודשים האחרונים, שהקשו עליו לסלוח לי ולהאמין בי שוב. הוא גם הרגיש שהזוגיות לקחה ממנו המון, והוא צריך זמן לעצמו לפיתוח עצמי והתמקדות עצמית, מבלי לחשוב על זוגיות עם אף אחת. הוא עדיין אוהב אותי מאוד, והוא לא מסתכל או חושב על להיות בזוגיות עם אף אחת. לא הייתה בגידה, וגם מעולם לא חשבתי על אדם אחר, אבל כן היו שקרים שנאגרו ונאספו ללא סיבה הגיונית - בעיקר כי הרגשתי שאם אספר לו, הוא יתפוס ממני פחות, יעריך אותי פחות, ויעדיף להיוועץ עם אחרים. חוסר ביטחון שלי במערכת הזוגיות. על אף שהוא לא נתן לי תחושה כזו אף פעם, זה אצלי בראש בעיקר. 
בכל אופן, כתבתי לו מכתב. באורך הגלות האמת. 7 עמודים של מכתב. זה מכתב שיש בו לקיחת אחריות מלאה על המעשים שלי, הסברים על המקום שזה הגיע מהם, דברים ששיניתי בעצמי והבנה שהיה צריך לתקשר. בסוף המכתב ציינתי שאני מבינה שהוא צריך זמן ואני לא אאיץ בו, אבל שיפנה אליי תמיד אם יחפוץ אי פעם בזוגיות שוב. כתבתי גם שאני מרגישה שהפרק שלנו לא נגמר עדיין. אולי היה מיותר, לא יודעת. האם זה רעיון טוב לשלוח לו את המכתב הזה או שזה לא יביא תועלת רבה? 

מכתב לבן זוג לשעבר שירה
22 מאי 2020, 14:59

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]