זוגיות לא פשוטה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זוגיות לא פשוטה

הודעהעל ידי חיה » 23 מאי 2020, 21:15

היי
אני בשזוגיות שלוש שנים עם מישהו . גרים יחד לא נשואים.
הזוגיות שלנו הייתה עם הרבה אהבה ועוצמה ורצון להתפתח יחד. אבל היו קשיים רבים שנינו אנשים רגישים מאוד. הרגישויות שלנו מתנגשות כשאני צריכה קירבה אחרי ריב והוא ספייס.
בנוסף אם אני נעלבת הוא מרגיש מואשם ואם הוא בעבודה או עסוק הוא יכול להיות מאוד מרוחק רגשית ומנותק . בקושי יוצר אינטרקציה ואני מרגישה הרגשה של קור וריחוק מצידו שלא סביר. אני יודעת שהוא מתנתק כדי להתמודד עם משהו. כי הוא אדם לחוץ וחרד. אבל זה עושה לי לא טוב אני מרגישה שאני ננטשת . בעבר הבעתי את זה מולו וזה גרם למאבקים. למרות שרצה לבוא לקראתי. עם הזמן כבר לא היה לו כוח להכיל אותי. היו לנו המון עליות והמון ירידות. לאחרונה מאז שעברנו לגור יחד הוא אומר שהקשר גרם לו לאבד את עצמו. ואני כבר לא משתפת או מעיזה לדבר איתו כשהוא בניתוק. אם אני מנסה הריב מגיע מהר. רק שאנחנו רגועים אנחנו מצליחים לדבר איכשהו על מה שהיה. כי אם שנינו אמוציונלים נוצר פיצוץ שבדכ נאמרים מצדו דיבורי פרידה כגון אני לא יכול עם הקשר הזה זה עבר את הגבול שלי. קשה לי שאת כל פעם שואלת שאלות ומפריעה לי כשאני עסוק אחרי שאמרתי לך לא לדבר איתי וכו. וזה גורם לי להרגיש ממש רע. אני משתדלת לא להפריע כמה שאני יכולה אבל ממש קשה לי לםעמים אז אני עושה מה שיכולה. אני לא מצליחה להתמודד מול זה .. מרגישה דחויה. זה חוסר תקשורת פתאום לכמה שעות שהוא נסגר בחדר ואם אני מתקרבת הוא יאמר לי שאני מפריעה. הוא פשוט הופך להיות קר אליי . ככל שמפריעה יותר זה מחמיר לריב גדול ונוראי. לכן אני כבר לא.. אבל מה אני אמורה לעשות על הצרכים שלי. אנחנו לא מסוגלים לסיים את הקשר. אנחנו בטיפול שמטיב קצת. וכל הזמן שואלת את עצמי אם אני מסוגלת לותר על הצורך הזה לתשומת לב. ואם זה הגיוני בכלל. או האם תמיד יפריע לי משהו כי אני נורא רגישה .

זוגיות לא פשוטה חיה
23 מאי 2020, 21:15
מה עושים עם צרכים רגשיים מתנגשים? דורית כהן
02 יוני 2020, 07:50
Re: מכירה נשואה לגבר כזה איילת
12 יוני 2020, 19:48

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]