זוגיות במשבר ומצבי רוח

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זוגיות במשבר ומצבי רוח

הודעהעל ידי עמיחי » 27 מאי 2020, 05:29

הי,
אני עם אשתי 7 שנים, מתוכן נשואים שנתיים.
תמיד ההיבט המיני שיחק אצלי יותר תפקיד בעוד שהיא לא הייתה היוזמת או המחדשת בנושא הזה.
בחצי שנה האחרונה אנחנו עוברים משבר מאוד גדול שקשור במשיכה שלה אליי - שלא קיימת לדבריה.
אנחנו מטופלים כבר חודש ואני פשוט לא מצליח לראות את האור בקצה המנהרה. לא מצליח. קבעתי לעצמי שעד יום ההולדת הבאה שלי(בערך כשנה) אם אמשיך להרגיש ככה גם אחרי הטיפול - אני עוזב.
פתאום הזמן הזה נראה לי רחוק מדי ולמרות כל התהליך שעוברים בטיפול, אני לא מצליח לחיות את היומיום שלי מבלי להשאב למחשבות על פרידה וסיום הנישואין.
אני מאוד אוהב אותה ורוצה לחיות איתה את כל חיי אבל לא יכול להישאר בקשר שבו אני לא מרגיש רצוי ומושך. קשר שאין בו חום ויש מע מגע. אין אינטימיות בכלל בחודשים האחרונים וגם במקרים הבודדים שהיו, לא הייתה המשכיות.
אני רוצה לתת לטיפול לעשות את שלו אבל אני לא יודע כמה זמן אני אוכל להמשיך ככה. אני פשוט הולך לישון לא מאושר וקם לא מאושר כבר כל יום בחודשים האחרונים.
אני לא מצליח לראות תרחיש שבו דברים מסתדרים והיא נמשכת אליי ואנחנו מתחבקים במיטה בבוקר והיא לא עוזבת מהר מהר מבלי להסתכל עליי אפילו. אני מתוסכל בהרבה צורות, בעיקר מינית. הביטחון העצמי שלי מתרסק מיום ליום ואני מרגיש לגמרי לבד. אנחנו בתקשורת מאוד טובה והשגרה שלנו היא גם טובה יחסית למצב אבל אני לא יכול לדבר איתה על זה ואני מרגיש שהטיפול הזוגי הוא בתדירות נמוכה מדי בשבילי(פעם בשבוע).
אני לא יודע איזה סוג של ייעוץ אני מחפש כאן.. מניח שאני מחפש מישהו שעבר חוויה דומה ויכול להגיד לי שדברים יכולים להסתדר למרות שכרגע זה נראה אבוד.

זוגיות במשבר ומצבי רוח עמיחי
27 מאי 2020, 05:29
Re: טוהר
31 מאי 2020, 07:16
התפתחו דפוסים שליליים סביב הסקס שלכם דורית כהן
02 יוני 2020, 10:30
Re: דורית וטוהר היקרות עמיחי
11 יוני 2020, 14:54
Re: לא בריא בכלל
היום, 12:12

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר