בעל נכה רגשית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעל נכה רגשית

הודעהעל ידי מירית » 29 מאי 2020, 18:50

שלום, אני נשואה נמצאת בזוגיות עם בעלי בסהכ שנתיים. אני בחודש תשיעי וכל כך קשה לי איתו. היו רק כמה חודשים ראשונים שהיה בהם טוב ומאז זה הולך וניהיה יותר גרוע... אין עומק ביחסים. אין יחסי מין כלל (אולי פעם פעמיים בחודש אבל באיכות הכי גרועה שיכולה להיות ממש לסמן וי)
אני מרגישה כל כך לבד וכל כך כואב לי על העובר שעומד להיוולד .. כל כך הרבה בכי ודמעות שלא ידעתי כל חיי כמות כזאת של צער... זה מכניס אותי לעוד יותר צער שככה אני נותנת לעובר שלי לגדול בתוך גוף עצוב מאוד ומיוסר עם לב שבור וכואב.
בעלי אדם טוב אבל לדעתי נכה רגשית ברמה מסויימת .. ברוב הפעמים שאני צריכה אותו הוא לא שם בשבילי.. ברגע שאני הכי חלשה הוא יתעלם ממני במקום לבוא ולחזק.. ברגע שאני צריכה כתף לעולם לא אקבל.. אין חברות פשוט אין כלום ... אין הנאה משותפת... אני רוצה להנות משיחה טובה .. הלב שלי צמא לתשומת לב ליחס.. לא מקבלת כלום הוא יתעסק באלף ואחת דברים ולא בי. נתתי לו כבר הכל השקעתי תמכתי.. הכל פשוט הכל ומקבלת חזרה סטירה לפנים. מתחיל לחלחל בי שלא ניהיה ילד לנצח אבל יש ילד בדרך וזה עצוב כל כך.. לא יודעת מי יהיה לצדי בלידה. אני די לבד. לא ככה דמיינתי את חיי אני יודעת שמגיע לי הרבה יותר מהיחס הזעום שאני מקבלת.. יש בי כל כך הרבה לתת אני כל כך מאמינה בזוגיות ובמשפחתיות.. זה תמיד היה החלום שלי. מתחילה להבין שזה מפוצץ לי בפרצוף. קצת כועסת על עצמי על הבחירה הגרועה שלי . כל כך פגועה וכואבת . הלכנו לטיפול זוגי פעמיים לא עוזר. כיצד להמשיך? מגיע לי להיות מאושרת בזה אני בטוחה :(

בעל נכה רגשית מירית
29 מאי 2020, 18:50
תתרכזי כרגע רק בלידה - ענת
30 מאי 2020, 12:46
אולי שווה גם לבדוק את ההתנהלות שלך דורית כהן
02 יוני 2020, 16:44
Re: באותו מצב כבר 4 שנים איילת
12 יוני 2020, 19:38

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]