בעל נכה רגשית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

תתרכזי כרגע רק בלידה -

הודעהעל ידי ענת » 30 מאי 2020, 12:46

את בחורה צעירה לפני לידה .יש גברים שההריון גורם לפחד או סלידה אצלם מקיום יחסי מין שמא ייפגעו בעובר .מעבר לכך שאת נמצאת במצב הורמונאלי עקב ההריון .
גם הוא עובר שינוי והופך להיות אב'א בקרוב .
ייתכן שהתינוק יחבר בינכם וייתכן שלא .
אני נושקת ל-50 ויכולה לומר לך לצערי שנכות רגשית זה דבר נורא ,שרק מחמיר עם השנים.אני בזוגיות עם אדם כזה כבר 20 שנה וזה מאד מאד קשה ובלתי נסבל.
אדם שלא מסוגל להחמיא,לפרגן ,לחוש אותך כשאת עצובה ולשמוח איתך כשאת שמחה -זה נורא .
אם לא יהיה שינוי משמעותי אחרי הלידה כבר תוכלי לשקול את צעדייך הלאה .אבל כרגע אני מייעצת לך כמו אמא לבת - תתרכזי ותצפי ללידה בכיף ובאהבה גדולה .את מציינת שביסודו הוא אדם טוב .לדעתי את  יכולה לשבת איתו ולדבר איתו על הנושא הזה ותתפלאי כמה שיחה יכולה לעזור -גברים הם ילדים - הם לא רואים את הדברים שאנו רואות .תבואי ברוח יטובה לא בהתקפה.שתהיה לך לידה קלה .אל תהיי לבד עם זה ולא בלידה -תשתפי את ההורים או בן משפחה שיהיו איתך בתקופה זו 

בעל נכה רגשית מירית
29 מאי 2020, 18:50
תתרכזי כרגע רק בלידה - ענת
30 מאי 2020, 12:46
אולי שווה גם לבדוק את ההתנהלות שלך דורית כהן
02 יוני 2020, 16:44
Re: באותו מצב כבר 4 שנים איילת
12 יוני 2020, 19:38

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]