עזרה בבקשה.

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

עזרה בבקשה.

הודעהעל ידי אנונימית. » 02 יוני 2020, 16:50

הי, הגעתי לכאן בחיפוש אחר ייעוץ הכוונה ואזן קשבת בקשר לנישואין שלי מנסיונכם,
אני בת 25 נשואה ואם לתינוק בן שנה וקצת, בעלי גדול ממני ועובד בעבודה אינטנסיבית יוצא בשעה 8 מהבית וחוזר ב21:00 בממוצע.
במהות שלי אני בחורה מאד זוגית ותמיד חיפשתי קשר רציני למטרה רצינית וכך גם גבר בוגר.
תקופה שבה אני מרגישה פשוט לבד, מצד אחד הוא מאד אוהב אותי ואת הילד ואומר שהחלום שלו זה להיות איתנו יותר אבל יש לו מחויבות ומצד שני לא נוכח מספיק.
אני מתהלכת בתחושה קשה של חוסר וזה מביא לתסכול והתפרצויות מצידי.
בנוסף, לאחרונה גיליתי שהוא חיפש שם של אקסית שהייתה לו (הוא לא יודע שאני יודעת עליה) הם היו תקופה ממש קצרה יחד לפני שהכיר אותי, לטענתו זה היה חסר משמעות. היו לו כמובן לפניה קשרים ארוכים ויציבים. אבל, הוא חיפש את השם שלה בגוגל, אין לי מושג למה.
לקחתי את זה קשה במיוחד כשאני יודעת את החשיבות שלי בעיניו וכמה טוב לו איתי בתחומים רבים, יש משיכה וקיימת אהבה גדולה.
אני אובדת עצות, מרגישה חוסר ביטחון, קושי לתפקד כאילו כלום לא קרה, במיוחד שזה מתווסף ללבד שאני מרגישה.
אני בחורה שאמון זה דבר מאד חזק אצלי. גם אצלו, אבל למה זה קורה?
האם אני צריכה לחשב מסלול מחדש? הרי אם מחפש אותה וגם לא הכי מוכיח את עצמו במשפחה חוץ מלפרנס, אולי זה מאותת לי? למרות האהבה והערכה שלי אליו כי הוא באמת בן אדם טוב.
לא יודעת..
מבולבלת ופגועה.
אשמח לעצה.

עזרה בבקשה. אנונימית.
02 יוני 2020, 16:50
Re: טעות
04 יוני 2020, 07:08
אבן דרך מוכרת בתחילת חיי משפחה דורית כהן
08 יוני 2020, 06:10

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]