נגמר הסוס

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

נגמר הסוס

הודעהעל ידי ליאה » 03 יוני 2020, 19:29

שלום דורית,
נשואה 7 שנים. ילד אחד פיצקי.
בקשר יש כמה חוזקות וגם לא מעט בעיות. פעם היו בעיות נאמנות מצידו, וגם התפרצויות זעם ןבעיות בתחום המיני שתמיד היה לוקה בחסר.
כל השנים הצעתי טיפול זוגי, והוא סרב. לפני שנה הוא הסכים - ואחרי 3 פגישות לא היה מוכן להמשיך וזה הפך להיות עוד נושא שהוא נכנס בי בגללו. אז הפסקנו, ואז אחרי תקופה מתוחה שהלכתי על ביצים ונגמרה בהתפרצות שלו, עזבתי את הבית ליומיים עם הילד וכשחזרתי אמרתי או הסכם שלום בית או מספיק. הוא הסכים וחתמנו קיבלנו אישור בבית משפט. מאז הוא באמת מאוד משתדל, ודי נחמד לנו. אבל אני יודעת שהיו אחרי כל התפרצות תקופות ירח דבש. בכל מקרה הבעיה היא שאני מרגישה שלמרות שזה נחמד, ולמרות שהוא משתדל ואני גם וכל אחד מנסה להביא לזה שההסכם לא יהפוך להסכם גירושין בפועל, אני רחוקה מלחוש רגועה ומאושרת. אין בי אהבה יותר אחרי שנים של כזה קשר, אני לא שונאת חלילה אבל גם לא אוהבת. אני מתנהל בצורה מכבדת ואמפתית איתו אבל זה לא אהבה. בעסה לי להכנס איתו למיטה, לישון לבד נחמד לי יותר. כמה זמן לתת לקשר צ'אנס להשתקם לפני שמבינים שמשהו אבד לתמיד?

נגמר הסוס ליאה
03 יוני 2020, 19:29
עליו להכיר בבעיית ההתפרצויות שלו דורית כהן
08 יוני 2020, 06:22

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]