משבר בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משבר בזוגיות

הודעהעל ידי אנונימית » 05 יוני 2020, 14:23

שלום לכם,
אני נשואה 15 שנים חגגנו החודש יום נישואים. אנחנו ביחד כבר יותר מ20 יש לנו 2 ילדים (12,8) הזוגיות שלנו בסהכ מאוד טובה בכל המובנים, יש חילוקי דעות מדי פעם וגם חוסר הסכמות על עניינים שבשגרה. בעלי הוא איש מיוחד יש לו הרבה תכונות נפלאות ומרשימות יחד עם זאת הוא אדם קשוח , קפדן וגם הרבה פעמיים מנוהל על ידי ה"אגו" שלו. מאז משבר הקורונה היחידה שלו במקום העבודה מושבתת ולכן הוא בבית ללא תעסוקה הרבה זמן סיטאוציה שזרה לו ולי. מאז היותו בבית הויכוחים שלנו מקבלים נפח אחר הופכים להיות יותר אמוציונליים ואני חשה מותקפת בצורה לא מידתית בין עם נעשה משהו שהרגיז אותו, עצבן אותו התגובות שלו הופכות להיות מאוד סוערות ואף פוגעניות. כל ויכוח מסתיים בברוגז שנמשח פרק זמן מסוים מאז הקורונה הברוגזים הופכים להיות ארוכים. וכעת הויכוחים הם על סיטואציות שטותיות ומיותרות תופסות נפח והופכות להיות משמעותיות. לדוגמא הבוקר הוא כעס בצורה חסרת פרופרוציות על כך שניהלתי שיחת טלפון עם חברה לעבודה והשיחה הפריע לו לישון בבוקר זה יצא לחלוטין מפרופרוציה. אני מותשת , עייפה אין לי כוחות להתמודד עם מריבות אני חשה מתוסכלת מאוד. בעלי לא איש של שיחות ולפתוח את הבעיה ולפתור אותה הוא איש של אני ברוגז כי אני כועס עליך ואני צריכה לחכות שיעבור לו. כבר לא מתאים לי לחכות שיעבור, כבר לא מתאים לי כל הכעס והתסכול הזה, כבר לא מתאים לי הויכוחים האלה אני עייפה ומותשת ושוקלת בכובד ראש מה לעשות עם הנישאויים שלי. 

משבר בזוגיות אנונימית
05 יוני 2020, 14:23
הקורונה ופגעיה...הוא בדכאון. דורית כהן
08 יוני 2020, 16:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]