איך מחלקים את השבתות בין ההורים?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

איך מחלקים את השבתות בין ההורים?

הודעהעל ידי לול » 09 יוני 2020, 17:02

שלום ותודה מראש על העזרה!!
אני ובן הזוג שלי ביחד כבר 5 שנים. עברנו לפני כמה שבועות לגור אצל ההורים שלי, בנינו יחידה קטנה בחצר שלהם ושם אנחנו גרים (זוג צעיר מאוד, 21,23) אמא שלו היא אם חד הורית, יש לה את בן הזוג שלי ועוד ילד קטן בן 8 ואמא שלה שהיא אישה חולה... ההורים שלי הם זוג נשוי, יש להם עוד 3 ילדים מלבדי אבל אחד מהם לוחם ככה שהוא גם בקושי בבית. שנינו שומרי שבת, חשבנו לעשות שתי שבתות אצל אמא שלו ושבת אצל ההורים שלי, אבל מרגיש לי שהם נפגעים קצת...במהלך השבוע אין לי כל כך זמן לשבת עם ההורים, אני עובדת וגם לומדת (גם בן זוגי) ובזמן שנשאר יש גם לנקות ולבשל... מה גם שההורים שלי עובדים ולא תמיד הם בבית. בקיצור אין סנכרון... 
בן זוגי טוען שאני יכולה לסדר את הזמן שלי טוב יותר ולהיפגש איתם במהלך השבוע, אבל לא מרגיש לי שזה אפשרי... בבית שלי שבתות זה היה הזמן למשפחתיות. 
בדרך כלל בשבתות אנחנו הולכים לסבתא ודודים, ככה שבדרך כלל יש לנו חברה, אצל המשפחה של בן זוגי אין ככה שהם באמת לבד. 
אני מרגישה חצויה, לא יודעת איך לסדר את זה נכון כך שאף אחד לא יפגע... אשמח לתובנות :) 

איך מחלקים את השבתות בין ההורים? לול
09 יוני 2020, 17:02
Re: טעות
10 יוני 2020, 08:28
Re: למה לא לשאול? דקל
10 יוני 2020, 19:37
Re: תשובה שואלת השאלה
11 יוני 2020, 04:57
מציעה חלוקה שוויונית דורית כהן
16 יוני 2020, 07:16

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר