עדיין מתגעגעת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

למבינה

הודעהעל ידי דפי » 19 יוני 2020, 23:11

חשבתי על מה שאמרת, וכמה שזה היה רומן וירטואלי, זה היה כזה חזק, לא האמנתי בחיים שיקרה לי כזה דבר קל וחומר שאני נשואה, זה נוצר כתוצאה מהמצב שנוצר עם בעלי ב 6 שנים האחרונות של ניתוק ואפילו חשיבה על פרידה, היה לי חסר התשומת לב, החום, היחס החיזור, האהבה הזאת, והבחור פשוט קנה אותי, נשבתי בקסמו לכל אורך הדרך, אך בשבילו היו הייתי יותר מדי אינטיסיבית והוא היה צריך מעט מאשר מה שאני הייתי צריכה, הייתי כל פעם מתעצבת שהיה צריך לנתק אחרי 10 דקות, או שלא היה מתקשר כלל, או שהיה אומר לי שיש לו יחסים יותר עמוקים ממני ואז אחרי שזה התפוצץ אמר לי ירד ממך ואמרתי לו שאני לא יכולה להיות בקשר כרגע ולא יודעת מתי, ואז חזר ואמר לי אני לא רוצה לאבד אותך את כ"כ חשובה לי וכו, והלב שלי נשבר לרסיסים, היה לו קשה שאני לא בארץ ואני כן , וצעק עלי אני לא עוזב את אישתי, אבל באותה מילה, אני רוצה לבדוק איך היחסים איתך יהיו כשתהיי בארץ, מאז הפצוץ לפני כמעט חודשיים ניסה ליצור קשר וכ"כ התגעגעתי, כמו סמים בחיי, מנסה לעשות לעצמי מנטרה, ובעלי התחיל לקחת תרופות כך שהוא קצת יותר טוב מקווה,
אין לי מושג איך זה עדיין קשה לי, אני צריכה להיות מחוברת לעצמי הכל נכון וזה אשכרה מסלול ייסורים, הייתי בטח סובלת פי מאה אם היינו נפגשים, אבל רוצה שכבה יהיה מאחור, אני מתה לדבר איתו, מתגעגעת אליו כ"כ, אבל בראש יודעת שזה רק רע יעשה לי, הוא אמר לי פעם משהו הזוי, מה אם תחזרי לארץ תמיד תוכלי לשכור דירה ואבוא לבקר אותך, הזדעזעתי, אמרתי שאני לא סוג של מאהבת או פילגש או סטוץ בקיצור נכון זה לא בריא כמו שאמרת, אוף רוצה רק שזה יהיה בעבר מה שאניראה שאני כבר מזמן מהעבר שלו

עדיין מתגעגעת דפי
18 יוני 2020, 18:05
Re: לדפי מבינה
18 יוני 2020, 18:46
למבינה דפי
19 יוני 2020, 03:10
Re: דפי מבינה
19 יוני 2020, 05:16
למבינה דפי
19 יוני 2020, 23:11
הצורך בריגוש והתמכרות דורית כהן
25 יוני 2020, 05:20