עדיין מתגעגעת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: לדורית היקרה

הודעהעל ידי דפי » 29 יוני 2020, 00:52

היי דורית יקרה,
איך אני שמחה שאני ענית לי!  קראתי באתר  שלך על ענין ההתמכרות וההתאהבות של מנה של רגש. בוא נגיד מאז הפיצוץ מהבחור לפני חודשיים פלוס, סבלתי מהקריז של לא לקבל מנות של מסרון או משהו שממש היה לי זריקת רגש אטומי, אבל הבחור הזה אמר לי מההתחלה שהוא מחפש ריגושים בעצמו, כי אישתו קרה והוא חייב גם חמימות ,רק שבעינניני הרגשתי שהתאהבתי בו למרות שלא ממש התלהבתי מהאופי אלא מהחום והמיניות החזקה וקשר כזה חזק,, בינתיים בעלי התחיל לקחת תרופות והוא טיפה יותר רגוע, וניסיתי לאט לאט לעבוד על עצמי ולרשום לעצמי למה עם המאהב זה לא אמיתי, כמה שפגע בי כמה ששנינו נשואים כמה שאני שווה יותר, נסעתי עם בעלי לסוף שבוע, והיו רגעים שהייתי רוצה שזה יהיה עם המאהב, זאת האמת אבל זה היה מאוד עמום כזה, קשה להסביר, אולי בקטע התשוקתי, האנרגתי, כי בעלי שקט כזה לא עם הרבה אנריה, ובדיוק לפני שבוע תוך כדי שאני אוכלת את עצמי ומתה לדבר איתו שאל אותי אם אני עדיין כועסת עליו ושאני שכחתי אותי והיו לו מחשבות אבל היה עסוק בחודשיים האחרונים וזה השכיח לו אבל אני עדיין בליבו ומאוד מחבב אותי, אבל הוא כובש אותי ואין לי מושג למה, היה לי כייף עם בעלי אתמול היינו יחד אתמול, אבל יש לי חולשה אליו, וכמו טיפשה שלתי לו הודעה שחלמתי עליו ועלי, כניראה זה כזה אינטנסיבי, בכל מקרה לא נראה לי שהבין ומקווה שכך, הלוואי ויכולתי לא לשים עליו ולהיות בסדר בזה בלי להתרגש,
אני לא יודעת אם זה באמת רגשות אמייתים או כמו שאמרת התאהבות, התמכרות, לא מבינה את זה, בעלי כמו שציינתי הוא לא טיפוס כזה אנרגתי, אסטרטיבי ואולי זה מש שחסר, יש לבחור כזאת אנרגיה לעשות כייף לצחוק ויש ביננו כימיה הזויה, ניראה לי שמה שתציעי זה לסגור את העיניינים עם הבחור, אני כ"כ לא מסוגלת לנתק קשר עם אף אחד אבל אחכה לשמוע מה דעתך בענין
שלא תביני לא נכון, אני אוהבת את בעלי, אבל בא לי הטירוף גם
ולגבי הסיגליות זה מהמם וככ נכון!!

דפי
 ,

עדיין מתגעגעת דפי
18 יוני 2020, 18:05
Re: לדפי מבינה
18 יוני 2020, 18:46
למבינה דפי
19 יוני 2020, 03:10
Re: דפי מבינה
19 יוני 2020, 05:16