איך להתגבר על קראש בעבודה?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

איך להתגבר על קראש בעבודה?

הודעהעל ידי SYS » 19 יוני 2020, 01:07

שלום חברים,

לפני כמה חודשים הגיע בחור חדש לעבודה ולפרויקט שלי. די נדחיתי ממנו בהתחלה (התנהגות שחצנית, מראה וגינונים) אבל יצא לנו קצת לעבוד ביחד וזה השתנה ב-180. לשמחתי לא עבר הרבה זמן והוא התחיל אותי.
יצאנו למספר דייטים בודדים והתחלו לצוץ לי ספקות. לא הרגשתי שיש לנו מספיק במשותף, שהוא מספיק חכם או רגיש אבל הכי גרוע- הבחור פשוט חייב להיות צודק כל הזמן (הוא מודה בזה ובצוות צוחקים על האגו שלו)
סיפרתי לו גם שעדיין לא התנתקתי לגמרי מהאקס שלי והוא ממש, אבל ממש לא אהב את זה והוא דרש שאיפרד מהאקס סופית ושאהיה אתו.
אז אחרי כמה פגישות הוא חתך בלי לומר כלום ובדיוק התחיל משבר הקורונה כך שלא התראינו מספר חודשים.
קצת נדנדתי לו למה הוא חתך ככה, ובהתחלה הוא טען שהוא רק רוצה כיף ולא קשר רציני ואחר כך הוא אמר שאני אפילו לא ראויה כסטוץ, שאני בן אדם נורא, שאני כמו אמא שלו, האקסיות שלו וכדומה. נורא נפגעתי והמשכתי הלאה.
לפני מספר שבועות נפגשנו לראשונה אחרי כמה חודשים, ואיכשהו יצא שהוא דווקא *כן* נמשך אלי .ביוזמתו סיימנו את היום במיטה...
לא חשבתי וגם לא ממש רציתי שייצא מזה משהו. אחרי כמה ימים של שתיקה משני הצדדים הוא סימס לי שאני נהדרת, אבל הוא מעדיף שנישאר ידידים. בעבודה הוא די מתעלם ממני. 
אני יודעת שאנחנו לא מתאימים, שאני לא יכולה להיות עצמי בנוכחותו (כל הזמן מותח ביקורת), שהוא קצת משעמם אותי ושהוא אדם שטחי- אבל בכל זאת האגו מרגיש פגוע. אני מרגישה שאני רוצה אותו רק כי הוא לא רוצה אותי, שום דבר מעבר. 
מה עושים? אני לא מתראה אתו כל יום אגב. 
שנינו בסוף שנות ה-30.

איך להתגבר על קראש בעבודה? SYS
19 יוני 2020, 01:07
Re: נראה לי שענית לעצמך
20 יוני 2020, 04:47
Re: SYS
20 יוני 2020, 18:31
Re: לין
25 יוני 2020, 10:33
Re: שמחה ששכבתי אתו SYS
25 יוני 2020, 14:16