יחסי מין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

יחסי מין

הודעהעל ידי טליה 1 » 19 יוני 2020, 18:16

הי אני ובעלי 19 שנים ביחד בשנים האחרונות אנחנו מקיימים פחות יחסי מין אני מאוד רוצה הוא לא, טוען כל הזמן שהוא עייף .
לא מזמן מאוד רציתי חיבקתי אותו ואמרתי לו שבא לי והוא אמר שלא מתאים לו . בשנה האחרונה בכלל לא קיימנו וזה בגללו הוא לא מעוניין גם בלילה בקושי יש קירבה אינטימית מבחינתו.

בעלי מאוד אוהב אותי ומכבד אותי , צוחק איתי מרעיף מילים יפות דואג לחזור מהעבודה לנשק גם כשיוצא לעבודה קורא לי אישתי היקרה מחמיא כשאני מתלבשת לעבודה אך סקס אין כמו שאומרים "המיטה שלנו קרה" דיברתי אותו על הנושא הוא טוען שהוא מאוד עייף וישתפר אך זה לא משתפר ואני ממש צריכה את האהבה החיבוק הקרוב הקירבה הפיזית . אני נכנסת לפלאפון שלו לבדוק שאין לו משהי ואין ..... מה עושים? קשה לי מאוד בלי מגע וקירבה פיזית .

יחסי מין טליה 1
19 יוני 2020, 18:16
הרבה גורמים שמשפיעים דורית כהן
25 יוני 2020, 05:02

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]