משבר ביחסי המין בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משבר ביחסי המין בזוגיות

הודעהעל ידי לינוי » 24 יוני 2020, 07:47

היי, אני ובן זוגי כבר 5 שנים ביחד ושנינו בני 25 בקרוב,
כמה תקופה מאוד ארוכה שיש לנו בעיות ביחסי המין שלנו, זה התחיל מזה שלי כאב, הייתי לוקחת גלולות לא היה לי חשק מיני וגם ממש כאב לי בזמן החדירה, 
באותה תקופה לבן זוגי היה מאוד קשה לקבל את זה, אני בהתחלה לא הבנתי למה זה קורה כי אני מבחינתי מאוד אוהבת את בן הזוג שלי מכל בחינה אפשרית אני לא נמשכת לאף אחד אחר גם לא עניין אותי אף אחד אחר, אבל התגובה שלו לכל המצב הייתה מאוד קשה, הוא רב איתי וכעס עליי, הרגשתי מאוד כאילו ״הוא בוחן אותי״ אם אני מנסה ליזום או לא מנסה ליזום, הרגשתי נבחנת ולא הגיע מהצד שלו הבנה או איזשהו ליטוף או משהו רק מהבחינה הזאת.
עברנו המון עם הקטע הזה אבל אחר כך זה הסתדר הצלחנו תקופה קצרה לחזור לעצמנו ולשכב, אני הפסקתי עם הגלולות וזה באמת עזר פלאים.
בתקופה האחרונה זה שוב חזר, והפעם גם מהצד שלו, היה לי קצת קשה לקיים יחסים אפילו לא בגלל כאב, פשוט היו יורדות לי לפעמים דמעות ואני לא יודעת למה כי אני אוהבת אותו מאוד ואני סומכת עליו ועל פניו בלי קשר ליחסי מין היחסים שלנו מושלמים, אנחנו מבינים אחד את השני בלי לדבר בכלל, אין לנו ריבים מסכימים די עם הכל הבעיה היחידה היא ביחסי מין.
בתקופה האחרונה אין לו בכלל זקפה, אחרי תקופה ששוב לא הצלחנו לשכב, אני קצת אבודה כי אני לא רוצה שנסיים את הקשר כי הכל באמת ממש טוב חוץ מהקטע של יחסי המין, חיפשתי המון מידע באינטרנט אבל הייתי שמחה לשמוע עצמה ממך, מה אפשר לעשות איזה טיפים תוכלי לתת לי 
קראתי שיכול להיות שזאת בעיה פסיכולוגית, הוא בדיעבד הבין שאיך שהוא התנהג בפעם הראשונה איתי הייתה מאוד לא בסדר כי מאז זה פשוט משהו שלא נשכח אצלי, שהוא לא היה שם בשבילי כשלי כאב הוא לא היה רגיש עם המצב.

מאוד אבודה, אשמח לעצה!
תודה רבה! 

משבר ביחסי המין בזוגיות לינוי
24 יוני 2020, 07:47
Re: יובי
24 יוני 2020, 17:18
עליכם לפנות לסקסולוג/ית דורית כהן
25 יוני 2020, 15:38

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]