אמר שצריך הפסקה, אני מרוסקת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אמר שצריך הפסקה, אני מרוסקת

הודעהעל ידי אביטל » 27 יוני 2020, 05:05

אז ככה..זוגיות של 8 חודשים בני 27, לפניו הייתי בזוגיות של 8 שנים ואותו הכרתי כמה חודשים אחרי.
התאהבנו קשות, הוא בדיוק מה שחיפשתי, אני אוהבת בו הכל.. אם זה מראה חיצוני ותכונות אופי שלא ידעתי שקיימות בגברים.. עברנו לגור ביחד חודשיים אחרי שהכרנו וניהלנו זוגיות יציבה ואוהבת. לאחרונה עברתי תקופה של לחץ וסטרס מטורף אם זה מהעבודה, מהלימודים ועניין משפחתי שנפל עליי והוא היה שם תמיד בשבילי, הגב שלי ונתן לי תחושת ביטחון. יש בינינו פערים בנושא ניקיון וסדר בבית ויצא שכל הזמן הערתי לו (היום אני מבינה שאנשים לא משתנים וצריך לקבל אותם כמו שהם). בגלל התקופה שעברתי אני חושבת שהוצאתי את כל התסכול על הבית שלי, נהייתי פדנטית לניקיון והיום בדיעבד אני מרגישה שנהייתי בלתי נסבלת. יום אחד קמתי וראיתי שהשאיר קצת בלגן במטבח בלילה..איבדתי את זה.. הפצרתי בו שאני לא יכולה יותר ושיילך להורים שלו לכמה ימים. אחרי שיחה ארוכה וניסיונות שלו להבין אם ללכת או לא.. הלך. מאז הוא לא רוצה לחזור.. אומר שצריך הפסקה שצריך זמן לעצמו.. כבר כמעט חודש.. התנצלתי מעומק ליבי על כל דבר ודבר שעשיתי ואמרתי, קיבל את זה אך עדיין לא רוצה לחזור.. אני לא אוכלת, לא ישנה, בוכה 24/7, במיוחד כשאני רואה את הפעילות שלו ברשתות החברתיות עם אחרות..רוצה להילחם על הקשר הזה..גם נתק מוחלט נתתי לו..עדיין טוען שצריך זמן לעצמו.
היו זוגות שחזרו אחרי פסק זמן? מה אני יכולה לעשות ולהגיד לו כדי שייתן עוד צאנס לקשר? אני מטופלת אצל פסיכולוגית כרגע והבנתי את הטעויות שלי.. באה עכשיו ממקום בונה ומכיל יותר..

אמר שצריך הפסקה, אני מרוסקת אביטל
27 יוני 2020, 05:05
Re: ימית
27 יוני 2020, 22:03
Re: לין
28 יוני 2020, 06:23
מסכימה מאד עם ימית ולין דורית כהן
01 יולי 2020, 06:24

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]