אמר שצריך הפסקה, אני מרוסקת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי לין » 28 יוני 2020, 06:23

הפסקה זו פרידה דה פקטו. את צריכה לפעול כפי שפועלים בפרידה. כלומר, להתאבל קצת, לשחרר ולהמשיך הלאה כלומר להשקיע בעצמך ולחזור להיות כפי שהיית כשהוא רק הכיר אותך, אני מניחה שהיית יותר חזקה ומושכת. הוא כנראה איבד את הפקטור של המשיכה בגלל ההתנהגות שלך ולכן לא רוצה לחזור וכרגע יותר טוב לו מאשר לחיות עם מישהי שמנג'סת לו. הוא כרגע זוכר רק את הרע שבך. לכן עלייך להתנתק ולהשקיע בעצמך לא במגמה לחזור אליו אלא במטרה להתחזק ולהשתדרג. הוא יודע שאת עוקבת אחריו לכן עלייך להפסיק עם זה מיד. כל נסיון שלך ליצור איתו קשר או לעקוב אחריו עושה אותך יותר נידית ומרחיקה אותו יותר. עלייך לבצע נתק מוחלט ולהתחיל בשיפור עצמי בשביל עצמך לא בשביל לחזור אליו. 

אמר שצריך הפסקה, אני מרוסקת אביטל
27 יוני 2020, 05:05
Re: ימית
27 יוני 2020, 22:03
Re: לין
28 יוני 2020, 06:23
מסכימה מאד עם ימית ולין דורית כהן
אתמול, 06:24

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]