גירושין בעקבות אהבה חדשה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

גירושין בעקבות אהבה חדשה

הודעהעל ידי מוטי » 28 יוני 2020, 07:01

שלום,
אני חיי חיים כפולים תקופה ארוכה, והגעתי לנקודה שאני צריך להחליט לאן אני הולך.
נשוי+2, 8 שנים.לפני שלוש שנים הכרתי מישהי והתחיל רומן. שנינו היינו נשואים בזמנו. הכל כמובן על רקע יחסים מאד לא טובים עם אישתי.הזמן עבר. אני ואישתי עברנו ייעוץ זוגי ארוך והיחסים השתפרו. במקביל, המאהבת התגרשה. למרות שהיחסים בבית סבירים (גם משפחה וגם זוגיות), החלטתי שאני לא מוכן לוותר על האושר שלי, והוא נמצא עם המאהבת. היא מעניקה לי משהו שאישתי לעולם לא העניקה. חום, רכות ואהבה של הכרתי. אני מעוניין לפתוח חיים חדשים איתה ולתגרש בעצמי. בשלוש שנים איתה עברנו עליות וירידות, אך אני מבין היום שהיא הדבר האמיתי בשבילי.הבעיה היא שלאישתי אין מושג ומבחינתה היחסים בינינו טובים. הכל מתנהל כמו שצריך, קריירה, ילדים, זוגיות, ושום דבר לא מפריע.כיצד אני ניגש למוקש הזה בכלל? לפני הטיפול הזוגי שעברנו, אישתי הייתה עוברות התמוטטויות בויכוחים ביננו. אני מפחד שאם אעלה את הנושא, היא תתמוטט לחלוטין. יגיע לה כרעם היום בהיר.כמובן שאני לא מוכן לספר לה שיש לי אהבה חדשה.תודה

גירושין בעקבות אהבה חדשה מוטי
28 יוני 2020, 07:01
אתה מרמה את אשתך ברק
28 יוני 2020, 09:09
Re: לא לעניין ימית
28 יוני 2020, 21:36
Re: לימית
אתמול, 01:56
Re: את מגבה פשע מוסרי ברק
אתמול, 11:19
Re: רפי
28 יוני 2020, 09:18