קושי בזוגיות ואהבה אחרת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קושי בזוגיות ואהבה אחרת

הודעהעל ידי מחפשת את עצמי » 30 יוני 2020, 20:33

בשנות ה30 לחיי, נשואה לאישה מזה כ7 שנים+2 ילדים. מזה כשנתיים היחסים בינינו לא כמו שהיו. ועם כמה שהיא מנסה להתקרב אני מתרחקת.
יש איתי בעבודה מישהי נהדרת, בת 40 פלוס ואנחנו בקשר ממש טוב. לקח לי זמן להודות בפני עצמי, אבל אני אוהבת אותה מאוד. לא אמרתי לה כלום, אבל אני לא מפסיקה לחשוב עליה ולרצות לראות אותה. זה לא סתם קראש, אני מרגישה שאני אוהבת אותה בצורה הכי עמוקה שאפשר.
יש בי הרבה מחשבות על לעזוב את הבית. לא בשביל להיות עם אותה אחת מהעבודה, כיוון שגם היא נשואה, סטרייטית ובכלל לא יודעת שזה מה שאני מרגישה, אלא כי לא טוב לי.
הבעיה שאני לא יודעת עד כמה מה שאני מרגישה בבית מושפע מהרגשות שלי אליה. אם לא הייתי מרגישה ככה, אולי לא הייתי שוקלת לעזוב את הבית?
הנושא מכביד עלי כל יום ואני באמת לא יודעת מה לעשות.

קושי בזוגיות ואהבה אחרת מחפשת את עצמי
30 יוני 2020, 20:33
לשקול ייעוץ זוגי לפני שמפרקים דורית כהן
אתמול, 12:57

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]