לא ישן בלילות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לא ישן בלילות

הודעהעל ידי רובי » 05 יולי 2020, 14:16

שלום,
אני נמצא בזוגיות כשנתיים, ואני אוהב אותה מאוד.
יש לי איתה בעיה אחת שאני לא יודע איתך להתמודד איתה, ואני מפחד שזה ישפיע על המערכת יחסים בינינו.
כשיש לה לחץ בעבודה או משהו מלחיץ בחיים האישיים.
היא מתעוררת באמצע הלילה ומעירה אותי בסוג של התבכיינות מתפנקת, בהתחלה זה ממש היה נוגע לליבי והייתי קם ומחבק אותה, מדבר איתה ומנסה להרגיע אותה, הקטע המוזר היה שהיא לא הייתה נרגעת עד שהייתה נרדמת ובבוקר היא קמה עם מצב רוח אחר לגמרי היא שמחה ואנרגטית, עם הזמן זה התחיל להקשות עלי, כי זה קורה לעיתים קרובות וטריגר לזה יכול להיות דברים שטותיים כשאנחנו מדברים על זה אז היא אומרת שהיא מבינה שהיא לא צריכה לקחת ללב עד כדי כך, זה יכול להיות סתם משהו שמישהו זרק לה בעבודה. אני בטוח שקשה לה שהיא מתעוררת באמצע הלילה ושאני צריך להיות לצידה, ואני מרגיש רע שאין לי תמיד סבלנות לקום באמצע הלילה ולהרגיע אותה. אבל מצידי אני גם עובד מאוד קשה והחוסר שינה מוביל לקושי בתפקוד שלי, וזה קורה לעיתים ממש קרובות לפעמים יש שבועות שזה כל לילה. אשמח לעצות.

לא ישן בלילות רובי
05 יולי 2020, 14:16
Re: לא סביר בכלל
07 יולי 2020, 04:54
ללמוד להרגיע את עצמה דורית כהן
15 יולי 2020, 05:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]