פרידה חלקית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

פרידה חלקית

הודעהעל ידי נשמה » 08 יולי 2020, 06:24

שלום לכולם
אני אשה נשואה עם ילדים והמאהב נשוי גם עם ילדים .. נהלנו רומן למשך 8 שנים ,התאהבנו והחזקנו בכל העליות והירידות שהיו בדרך . לפני כשבועיים אשתו ראתה התכתבות ביני לבינו ,ופתאום הוא שולח לי הודעה לא להתקשר ולא לשלוח מיילים ,אשתי ראתה הכל ועשתה מזה בלגן מול המשפחה הגדולה ..... למרות שלפני זה בכמה שעות שוחחנו ,צחקנו ,תכננו לפגישה ,והבענו רגשות ... כשהיינו נפגשים פעם לחודש חודשיים זה כאילו שו פעם ראשונה שאנחנו נפגשים .. זה היה מהמם .הייתי מרגישה כמה אני אוהבת וכמה שהוא אוהב ... ניתן לציין שנכנסתי לקשר הזה אחרי דכאון מהבית והבעל לכל מיני סיבות .. ובקשר הזה התחזקתי ויכולתי להמשיך בלימודים שלי ,ולגדל הילדים עם יותר שמחה וכוח ולתת מעצמי עוד יותר למשפחה ... ובמקביל הוא היה אבא טוב ובעל טוב למשפחתו .. אחרי שאשתו ראתה התתכתבויות באותו יום הוא שלח ההודעה ,ולא שמעתי ממנו שבוע ,נתק מוחלט ... ולפני יומיים הופתעתי שהוא שולח לי הודעה בוואטס ואומר לי סליחה שניתקתי כך אבל אני עובר משבר הכי גדול בחיים שלי , הגבתי שאני מבינה ויודעת כמה שזה קשה עליך ,ובטח עליי כי אתה יודע מה אתה בשבילי ..בקש להיות רגועה בתקופה הזו ,והוא ינסה לפתור את זה ..... ואני לא יודעת איפה אני .מרגישה חנוקה וכאב בלב , חושבת עליו יום ולילה ..לא יודעת אם הוא יחזור או לא ..למרות שהוא שלח ההודעה ... חנוקה ..אין למי לפתוח את הלב ..מנסה להיות חזקה , אבל לא מצליחה ,הראיתי לו שאני בשליטה למרות שאני לא מרגישה כך ..  ושואלת עצמי למה הוא לא יוצר קשר יומי כשהוא יוצא לעבודה ,כמו שיצר קשר לפני יומיים ..איך גבר מרגיש אחרי פרידה או נתק כזה ... שבמקביל הוא ממשיך בחיים רגילים כמו עבודה ,בית ,וביקורים יומיים אצל ההורים של אשתו ... האם הוא מנסה כך לשקם המצב עם אשתו ...........

פרידה חלקית נשמה
08 יולי 2020, 06:24
Re: רולי
08 יולי 2020, 07:14
Re: רולי
08 יולי 2020, 07:14
Re: נשמה
08 יולי 2020, 08:34
ירידה לצורך עליה. מרגלית
08 יולי 2020, 09:07
Re: נשמה
08 יולי 2020, 09:19