מקנאה בגרושה של הבנזוג

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מקנאה בגרושה של הבנזוג

הודעהעל ידי מרב » 08 יולי 2020, 08:10

היי לחברי הפורום
אני מאוד נהנית לקרוא את הדיונים והשיח פה ועכשיו אני זקוקה לעצה אישית.
אני רווקה פלוס ילדה ונמצאת בזוגיות עם גרוש יחסית טרי (שנתיים בערך) פלוס 3.
אנחנו ביחד שנה וחצי ועברנו לגור ביחד לא מזמן.
בנזוגי הוא אהבת חיי, בחור מדהים, רגיש וחתיך ואני מוקסמת ומתלהבת כמו נערה בת 17.
העניין הוא הקשר בין הבנזוג לגרושתו.
הוא מתכתב איתה המון ומדבר איתה כמעט כל יום. בהתחלה לא שמתי לב לזה וזה לא הפריע לי אבל עם הזמן התחלתי לקנא בצורה חריגה.
פניתי אליו וסיפרתי לו על הרגשות שלי ולא הייתי מוכנה לתשובה שלו. הוא אמר לי שגרושתו היא החברה הכי טובה שלו, שיש לו רגשות עמוקים אליה, שהיא חשובה לו (הוא עוזר לה ולילדים המון. אבל המון) ושהם מסתדרים נהדר... הוא גם הוסיף שאין לי מה לדאוג כי הם לא יחזרו להיות ביחד, שהוא אוהב אותי היום, ושאם זה ירגיע אותי הוא יתן לי את הקוד לפלאפון והוא מעולם לא מחק הודעות. 
עם הזמן קצת נרגעתי, אך כשעברנו לגור ביחד הצעתי שנזמין אותה לארוחת ערב כי הילדים שלה הולכים להיות איתי באותו בית וחשובה לי התקשורת עם אמא שלהם. הם במשמורת משותפת (ועדיין הוא עוזר לה המון בכסף ותשלומים).
מה אגיד לכם/ן יצאתי מהארוחה בהלם. הגיעה בחורה יפה חייכנית חכמה ונעימה שהורידה לי עוד יותר את הבטחון. בארוחה ראיתי שיש בינהם הרמוניה שלא ראיתי הרבה עד היום. נכנסתי לדיכאון קל ולתסביך שהוא משווה אותי אליה.
כל נסיונותי להבין למה הם נפרדו בכלל לא הצליחו. הבנזוג לא מוכן לספר. אני חושדת שהיתה בגידה של אחד הצדדים אבל זה רק חשד.
לאחרונה באחת השיחות עם הגרושה שאלתי אותה "למה נפרדתם?" היא לא הסכימה לענות אבל ברגע של גילוי לב ציינה שהיא מקנאה בי ושהיא מתגעגעת לבנזוג.
בנזוגי אינו מוכן לוותר על קשר עם גרושתו וטוען שאני חייבת לסמוך עליו. שמה שהיה בינהם נגמר, שהם הלכו בזמנו לטיפולים ולא הצליחו להתגבר על דברים שהוא לא מוכן לפרט.
אני יודעת שיש לי סתם סרטים בראש אבל אני משתגעת מקנאה וחרדה שיום אחד הם יחזרו להיות ביחד. מה עושים?

מקנאה בגרושה של הבנזוג מרב
08 יולי 2020, 08:10
Re: נשמה
08 יולי 2020, 08:45
Re: תודה נשמה מרב
08 יולי 2020, 08:54
08 יולי 2020, 09:00
Re: הכל נכון נשמה ועדיין מרב
08 יולי 2020, 09:11
08 יולי 2020, 09:25