קשר לא מחייב

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קשר לא מחייב

הודעהעל ידי שירי » 15 יולי 2020, 01:11

אני נמצאת בקשר לא מחייב כבר תקופה עם בחור. אנחנו בני 25.
הייתי איתו לפני שנתיים בקשר לא מחייב שנמשך שנה (בהפסקות ולתקופות קצרות). בהפסקות יצאתי עם אחרים וזה לא תפס - הבנתי אחרי כמה נסיונות ששום דבר לא מצליח ״להשתוות״ אליו מבחינה מינית ולמה שהוא גורם לי להרגיש כשאנחנו במיטה וכל פעם הייתי משתוקקת רק אליו. 

הייתי מכורה לריח שלו. לטעם שלו. היה לי חשמל בגוף כשהוא היה נוגע בי ברמה הכי ממכרת.
אחרי תקופה הסכמתי לקבל את זה שפיתחתי רגשות חזקים אליו (בעקבות הסקס) אבל ידעתי שלעולם לא נוכל להיות ביחד
(נכון לאותה תקופה) בגלל קשיים שהיו לנו מהסביבה.
אחרי שיחה שיכורה אחת פשוט אמרתי לו את האמת. שחזרתי ממסיבה וזה לא פעם ראשונה שמתחילים איתי ואני לא מרגישה את הצורך לעשות כלום או שאני יוצאת לדייטים ואני לא רוצה להמשיך-
והסיבה שאני לא רוצה היא כמובן... כי יש לו רגשות אליו. הייתי גלויה.
והוא היה גלוי אליי ואמר לי שגם מבחינתו זה ממש לא יזיזות ויש לו רגשות. 
אבל שלא נוכל להיות ביחד. אז החלטתי לחתוך ממנו סופית באותה שיחת טלפון. ובאמת זה היה קאט סופי מבחינתי.
היה לי קשה - חודש,חודשיים- שלוש אפילו! ואז
הכרתי מישהו חדש.
לצערי עדיין חשבתי עליו עד שבאמת שכחתי ממנו כשהייתי בתוך הקשר והתאהבתי.
הייתי עם הבחור החדש 8 חודשים - הסקס איתו היה לא טוב. 
אחרי 3 חודשים קיבלתי שיחה מאריק. הוא אמר שהוא חושב עליי המון והוא רוצה שננסה קשר רציני.
אחרי כמה מפגשים איתו הבנתי שהפעם הריח לא שיגע אותי. לא הרגשתי התרגשות ופרפרים בלב כשהייתי איתו, מבחינת רמה אינטלקטואלית הוא שיעמם אותי והסקס היה בסדר.
התחלתי להבין שבשביל מערכת יחסים זה לא מספיק רק סקס והבנתי שיש לנו חוסר התאמה
אמרתי לו שאולי לא ניהיה במתכונת של זוגיות וכרגע בחיים מתאים לי קשר לא מחייב. כן כן כמו אז....
הוא הסכים כמובן ואמר שהוא ״יסתפק״ בזה כי הוא רוצה שאני אהיה בחיים שלו.
אממה... עכשיו. אחרי כמה פעמים טובות ששכבנו. שוב נפלתי ונקשרתי.
שוב פעם התאווה המטורפת אליו, ריח הגוף שלו שמשגע אותי והיצר המיני החזק שיש בי כשאני איתו.
והינה עדיין מבחינת רמה אינטלקטואלית. לא מתחבר לקליק הזה.
הוא אדיש בטירוף, אני מוצאת את עצמי שואלת אותו הרבה פעמים אם הכל בסדר והוא אומר לי שכן הכל רגיל ואני פשוט מבינה שזה מי שהוא. אנחנו כן מסתדרים ויש דיבור זורם אבל אין התרוממות, אין שמחה. 
והינה כשאני והוא במיטה - זה הסקס הכי טוב שהיה לי בחייםםםם!
ברמה שזה מטשטש לי את ההיגיון ובאלי לצעוק לו שאני אוהבת אותו ( אני יודעת שזה לא נכון ).

האם אפשר להתאהב כל כך באדם רק מקיום יחסי מין למרות שמבחינת תקשורת בין אישית אנחנו אנשים כל-כך כל-כך שונים???
כל פעם שאני מנסה להגיע אליו. ולהגיע איתו לרבדים עמוקים זה נשאר שטחי. 

קשר לא מחייב שירי
15 יולי 2020, 01:11
Re: ברור שאפשר אחת
15 יולי 2020, 04:55
התאמה מינית זה נהדר, אבל לא מספיק דורית כהן
23 יולי 2020, 07:35

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]