קשר טרי והבחור לא ברור

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קשר טרי והבחור לא ברור

הודעהעל ידי צליל הפעמון » 16 יולי 2020, 22:18

אני נמצאת בתחילתו הטרייה של קשר, יוצאים כחודש וחצי ושנינו בשנות ה-30 המאוחרות שלנו. כשאנחנו ביחד ההרגשה כייפית, הכל טוב והכל יפה אבל בין המפגשים בקושי יש תקשורת מן הצד שלו. מידי פעם הוא שולח וואטסאפ אבל הוא מעולם לא הרים אלי טלפון. יצא שהתקשרתי בעצמי פעמים בודדות ואכן דיברנו וניהלנו שיחה אבל ההרגשה היא שאני כאילו חוצה איזשהו קו ושהוא לא בעניין של שיחות טלפון. בעיני, קשר שנבנה הוא לא רק קשר של פגישות פעמיים/שלוש בשבוע אלא גם בין הפגישות. וכשאין לנו שיחות בין הפגישות אני מרגישה ״בין השורות״ שהוא לא שם כמוני. ברור לי שלכל אחד קצב אחר, ויכול להיות שאני יותר שם ממנו ויותר מרגישה מחוייבת מאשר הוא אבל איך אפשר להעלות את זה? מרגיש לי שיש סביבו חומות שצריך לקלף ויש לו קשיים בבניית האינטימיות- הוא לא ממש שש לישון ביחד לילה שלם (זה קרה רק פעם אחת, למרות שיש אחלה סקס), הוא לא מחזיק ידיים ובעיקר מה שמפריע זה שהוא לא מתקשר וחושב שלשלוח כמה הודעות טקסט בוואטסאפ מחליפות שיחה... קשה לי מאוד עד לכדי כך שאני שוקלת לסיים את הקשר כי אני לא מרגישה ביטחון, מרגישה מסרים סותרים. מצד שני כשאני איתו מאוד כייף ואני מרגישה שיש פה פוטנציאל.
איך מעלים את הנושא מבלי להלחיץ אותו, שהרי ברור שיש כאן איזשהו אלמנט של חשש מלרוץ קדימה מידי מבחינתו. 

תודה!

קשר טרי והבחור לא ברור צליל הפעמון
16 יולי 2020, 22:18
מאמינה בחיזוקים חיוביים דורית כהן
23 יולי 2020, 07:43

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]