״מתפשר״ על הטעם שלי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

״מתפשר״ על הטעם שלי

הודעהעל ידי מבולבל » 18 יולי 2020, 18:43

פתיח - אנא ממכם אל תכנסו לדיון מחפיץ אני מכבד את בת זוגי ומעניק לה יחס מדהים, הן בדרך שאני מדבר והן בדרך שאני מתנהג, והפידבק ממנה בהתאם, החוויות הן מתוך עולמי הפנימי 

קצת עלינו - אנחנו זוג לקראת חתונה כמה שנים טובות יחד (מעל 5 שנים) הקשר הרגשי שלנו היסטרי, הפתיחות, האומץ, הכנות, האמון ואנחנו די החברים הכי טובים, הבעיה מתחילה בעולם הפיזי- בת זוגי אישה יפה ומרשימה לכל הדעות(!), גבוהה כמו דוגמנית, פנים שעונות על כל קריטריון יופי בימינו ומסובבת לא מעט ראשים.עם זאת מתחילת הקשר אפשר להגיד ש׳הציק׳ לי מבנה הגוף שלה והיו דברים שלא בידיוק הסתדרו עם ההעדפות שלי - היא קצת גבוהה ממני אבל באופן זניח אולי 1-2 ס״מ בלחץ וכשאני עם נעליים לא מרגישים את ההפרש אך מבנה הגוף שלה הוא של דוגמנית ״רגליים ארוכות״ ומרגיש שהיא גבוהה ממה שהיא באמת או לפחות מרגיש דרך העיניים שלי שהיא גבוהה ממני/״גדולה עליי״. אני רזה ממנה אבל לא כי היא מלאה אלא כי אני הרבה מתחת למשקל הממוצע לגובה/גיל שלי והיא במשקל מעולה, רזה אבל לא שדופה לגמרי ולא קרובה ללהיות מלאה.
הבעיה-
כפי שצינתי אני מוצא את בת זוגי כאישה יפה מאוד אך פחות תופס אותה כ״מושכת״ אי אפשר להגיד שלא מוצא אותה מושכת כלל קיימת משיכה כלשהי בעצמה בינונית-נמוכה שמשתנה בהתאם לסיטואציה ובעיקר ללבוש שמדגיש יותר או פחות את חלקי הגוף שמורידים לי (בעיקר אגן רחב,בכלל נמוכות עם ישבן קטן תמיד היו ההעדיפות שלי סורי על הבוטות) בתחילת הקשר די הדחקתי את התחושות שקפצו כל פעם ואמרו ״משהו לא מסתדר לך פיזית״ ואמרתי לעצמי שמשהו תמיד לא יסתדר לי פיזית כי אנחנו לא מושלמים. לקראת החתונה יותר ויותר מחשבות מהסוג הזה עולות לי וכבר הגעתי למצב שכל היום או חלקים רבים ממנו אני טרוד במחשבות של האם זה מתאים פיזית או לא. כדי לציין שיש לי נטייה להיות אובססיבי ולא רק במישור הזה ואני נמצא בטיפול עקב כך.
אני די בטוח שהתחושות לא יעלמו מהסיבה שהן היו שם מההתחלה ובנוסף גם די יודע שתמיד מצאתי משהו שמפריע באקסיות ולבסוף הקשר נגמר בגלל זה כל פעם סיבה אחרת אך הפעם אני מרגיש שזו תהיה טעות חיי לסיים או לוותר על הקשר בגלל הסיבות האלו

מה לדעתכם כדי לי לעשות?הפטיש הזה לנמוכות עם מבנה גוף קטן יותר שווה את זה? האם אני מכניס את עצמי לחיים מלאי חרטות? האם כדי למנוע ממנה גם את הדבר?
חוויתם אולי משהו דומה והתחושות התמתנו? או לפחות נהיו תחושות שאפשר לחיות לצידן?
אני מרגיש שאני נמצא בקשר מדהים שהרבה אחרים היו מתים להחליף ואני מהוסס בגלל סיבות שטחיות שלא מחזיקות מעמד במבחן החיים 

אני מבין שאין פתרונות קסם והתחושות ילוו אותי כנראה במהלך הקשר עוד ועוד אבל כן יש פה המון זוגות בשלב יותר מתקדם בחיים שאולי יכולים לספק הצצה אל העתיד. תודה!

״מתפשר״ על הטעם שלי מבולבל
18 יולי 2020, 18:43
Re: מבינה אותך
18 יולי 2020, 19:03
Re: מבולבל
18 יולי 2020, 19:16
Re: מבינה אותך
18 יולי 2020, 20:34
Re: כן כן גם אני
19 יולי 2020, 05:55
Re: אחת
20 יולי 2020, 20:22