מערבולת רגשית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מערבולת רגשית

הודעהעל ידי נועה » 20 יולי 2020, 15:47

אני אנסה לקצר כי אני רוצה לעשות כאן חפירה.
יש לי סיפור קצת מוזר בקצרה עלינו - 
הכרנו לפני שנה וחצי.
כשהתחלנו יצאנו באמת לדייט והקשר הפך להיות קשר שמבוסס על סקס אבל האמת כבר מההתחלה הוא היה הרבה מעבר - הוא הרגיש זוגי. אמרנו את זה שנינו.
ומהסקס הראשון עוד שאנחנו מזכירים אחד לשני משהו מאוד מוכר, כן כמו האקסים המיתולוגיים שלנו.

אחרי שבוע בערך הכרתי את החברים שלו מהצבא ואת האחים שלו ועשינו יום כיף ביחד
אבל הוא הציג אותי כידידה.
והיינו נפגשים פעם בשבוע לשכב. התאים לשנינו. 

אף פעם לא באמת דיברנו על זה. על מה אנחנו ומה קורה כאן.

ככה נמשכו להם 10 חודשים טובים. לא ברציפות. וידענו שאפשר במקביל לצאת עם אחרים. הוא טוען שהוא לא יצא אני כן- בשלב מסוים היה כדי למצוא משהו כזה אבל עם בחור שרוצה משהו רציני.
אחרי הפסקה של 3 חודשים חזרנו ובאמת חזרנו לקשר הדוק יותר מאי פעם. תקופה רציפה וארוכה וקסומה שאפשר לומר שהתאהבתי בו לדעתי זה קרה הרבה לפני פשוט לא רציתי להודות. שום דבר לא השתווה אליו.
הודתי ברגשותיי כלפיו. והוא אמר לי שגם לו יש רגשות אליי אבל שזה לא יכול לקרות בנינו בקטע זוגי ->
סיבה ראשונה: עובר לעיר רחוקה. ידענו שזה זמני.
סיבה שניה: הסיבה שמההתחלה לא יצאנו- זה כי הכרתי אותו דרך חבר טוב שלי שהוא חבר רחוק שלו.
ההיסטוריה שלי עם אותו ידיד/חבר זה לפני שהפך לכזה יצאתי איתו ל3 דייטים ושכבנו. לא היה חיבור רומנטי אלא חברי מאוד מאוד חזק והוא נהפך לאחד החברים הכי קרובים שלי עד היום.)

חתכתי ממנו סופית בשברון לב - הבנתי שאי אפשר להמשיך ככה ואני חייבת להמשיך הלאה.
משהו השתחרר והכרתי בחור חדש ורציני מהר ויצאנו 8 חודשים וזה נגמר כי הוא היה בוגדני.

ואז הוא חזר... הוא יצר איתי קשר ורצה שנעשה את זה הפעם רציני. ( עברה כמעט שנה )
אני נענתי בחיוב שניפגש ונראה לאן זה יוביל אבל לא הייתי שם רגשית יותר והוא בא על 200 קמ״ש חשב שאני באותו מקום רגשית.
אז בטיפשותי אמרתי לו: ״היה לו סקס מדהים! בא נשאיר את זה ככה ונחזור למתכונת ההיא ״
הוא זרם.
חודשיים אחרי הינה אנחנו. הבנתי שאני רוצה אותו בקטע רציני אבל לא התוודתי על זה.
אמרתי לו שמתחילים לי רגשות שוב.
אבל בגלל שאני לא רוצה לשגע אותו ואת עצמי אני לא התוודתי עד הסוף.
אין מה לעשות בחורה צריכה זמן לבנות רגשות. עברה בכל זאת שנה ונפגעתי. אני לא מתרצת.
אני עדיין חושבת שהאשמה עליי. היה לזה טיימינג.
כי בתגובה הוא אמר שהוא לא רוצה זוגיות. אחרי שאמרתי שאני לא רוצה. הוא הבין שככה נוח לו.
ושמצבו הרפואי של אבא שלו הדרדר מאז שהתחלנו. אביו חלה במחלה והוא לא יכול להיות בתוך זוגיות עכשיו.
אני מבינה אותו. אי אפשר לשפוט אותו והרפתי. 

אז למה אני חופרת ?

הגעתי לנקודה קשה עם עצמי שאני מאוד כועסת על עצמי ואני צריכה להתייעץ
אני שופטת את עצמי על ההתנהלות הזוגית שלי.
אני מסתכלת על עצמי מהצד ואומרת מי את ולמה את עושה את זה...
ואני שואלת את עצמי אם זה הזמן לחתוך.
מנסה להבין למה אנחנו בחיים אחד של השניה כל הזמן הזה ואולי יש סיבה.
אבל מצד שני זה לא אמור להיות כזה קשה.
הוא אמר בפירוש. הוא לא רוצה זוגיות. ואני רוצה להאמין לו שזה אמיתי.
אבל מצד שני הוא אומר לי כמה פעמים משפטים כמו איך אני מזכירה לו את אמא שלו
בחמלה,באהבה, בטעם של המוסיקה, בדיבור, בתחומי עניין. 
איך אנחנו מסתדרים כל כך טוב ובחיים לא התווכחנו.
איך אני הסקס הכי טוב שהיה לו וכמה נתינה יש לי.
ומדבר על האינטלגנציה הרגשית הגבוהה שיש לי ושזה לא מובן מאליו.

ולא אנחנו לא ילדים בני 17 כמה שזה נשמע סיפור הזוי.
אפילו לשחרר את הסיפור הזה אונליין זה הפחיד אותי אבל הרגשתי שאני נואשת לקול של היגיון במערבולת הרגשית הזאת.

מערבולת רגשית נועה
20 יולי 2020, 15:47
בעייה של טיימינג... דורית כהן
23 יולי 2020, 08:14

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]