מערבולת רגשית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בעייה של טיימינג...

הודעהעל ידי דורית כהן » 23 יולי 2020, 08:14

נועה יקרה, היחסים שלכם התחילו על בסיס של יזיזים, אבל אין ספק שכל אחד מכם - בזמן שלו - הרגיש כלפי השני רגשות הרבה יותר חזקים וכנראה יש גם התאהבות. הבעייה היא שהטיימינג שלכם לא התאים עד כה. כאשר הוא רצה, לך זה לא נראה מתאים למשהו מעבר ליזיזות, ובהמשך כאשר את רצית - הוא כבר נעלב ככל הנראה ותרץ את הסירוב שלו בבעייה הרפואית של אביו. 
מכיוון שהקשר כבר ארוך, אני חושבת שאפשר לעשות ביניכם שיחת "יחסינו לאן" כדי לראות אם אתם מצליחים להיות על אותו בסיס. הוא צריך לשמוע ממך שאת באמת אוהבת ורצינית ורוצה רק אותו. וכמובן יהיה לך חשוב לשמוע משהו דומה ממנו. לדעתי הוא נפגע ממך בפעם ההיא שרצית לחזור לסטטוס של יזיזות, ומאז הוא חושש לבקש משהו יותר רציני. אמרי לו את האמת, שבזמנו כך הרגשת וכך חשבת, אבל זה השתנה אצלך ואת לא רוצה לפספס את הקשר המיוחד שיש ביניכם, ולדעת מה הסיכוי שזה יקרה. גם כדי לדעת אם את הולכת הלאה. את יכולה גם להציע תקופת נסיון עבור שניכם, לראות במשך תקופה של כמה חודשים עד כמה מתאים לשניכם הסטטוס של זוגיות מלאה. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580מערבולת רגשית נועה
20 יולי 2020, 15:47
בעייה של טיימינג... דורית כהן
23 יולי 2020, 08:14

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]