למה הוא מתהג ככה? מה אני אמורה לעשות?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

למה הוא מתהג ככה? מה אני אמורה לעשות?

הודעהעל ידי תמר » 20 יולי 2020, 22:42

האקס שלי אמר לי שהוא מאוהב בי ושהוא מתגעגע אליי מואוד ומאוד זקוק לי והוא נישק אותי כשנפגשנו ואני מלא פעמים נפגשת איתו ״במקרה״ לפי מה שהוא אומר אבל אני מרגישה שהוא עוקב אחריי לפעמים והוא בא למקומות שהוא יודע שאני נמצאת בהם בכוונה.והוא מקנא אם גברים מתחילים איתי או משהו כזה למרות שהוא אמר לי שהוא לא רוצה שנחזור להיות ביחד ושהוא רוצה לשכוח אותי ;(הוא זה שנפרד ממני) אבל הוא אמר לי שהוא רוצה שנמשיך לדבר ולהיפגש ומואד כיף לו לראות אותי והוא תמיד מנסה לנשק אותי.בפעם האחרונה שנפגשנו הוא ניסה לנשק אותי ואני התרחקתי אמרתי לו שבגלל שאנחנו כבר לא ביחד אני לא רוצה שהוא ינשק אותי,הוא ביקש סליחה ושאל אותי אם אני מדברת או יוצאת עם מישהו אחר והוא אמר לי שהוא לא רוצה להכיר מישיהי אחרת או שתהיה לו חברה חדשה...למה הוא מתהג ככה? זה ממש מבלבל אותי

למה הוא מתהג ככה? מה אני אמורה לעשות? תמר
20 יולי 2020, 22:42
לדעתי הוא רוצה יזיזות במקום יחסי זוגיות מלאים דורית כהן
23 יולי 2020, 11:38
Re: הוא עדיין רוצה להיפגש למרות שהסברתי לו שזה לא מתאים לי תמר
23 יולי 2020, 14:48
מנסה את מזלו דורית כהן
30 יולי 2020, 07:54

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]