אשתי השמינה וזה מפריע לי יותר ממה שזה צריך

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי שותף לבעיה » 26 ספטמבר 2020, 08:53

גם בקשר שלי עם אשתי יש לי את אותה הבעיה.
אשתי עלתה במשקל בערך 15 ק"ג מהאירוסין עד הנישואים. לא נתרעתי ולא דיברנו על זה. פשוט התחתנתי בהנחה שזה שלב בחיים.
לאורך תקופה ארוכה חיינו ביחד עם סקס וכל מה שמסביב למרות שכבר לא נמשכתי אליה. לא רציתי לפגוע ברגשות שלה אז לא העלתי את הנושא.
רק לאחר כמה שנים כשהיא ילדה את בתנו הראשונה (וכבר היתה בת שנה בערך) החלטתי לדבר על הנושא. ישר נתקלתי בחומה.
הואשמתי בזה שאני לא אוהב אותה ושהכל בגלל ההיריון. והתבקשתי לאהוב אותה כמו שהיא.
המשכנו שנים לאחר מכן עם בת שניה וללא שינוי במשקל שלה. וכל התקופה הזו סקס היה מטלה מבחינתי.
הבנות כבר בבית ספר, ואני נשוי 14 שנה כשחצי מהזמן הזה כבר אין ביננו יחסים.
החלטתי שאני מעלה שוב את הנושא כאולטימטום כי פשוט נמאס לי. היא בתהליך של הרזיה מבחינתה ובפועל שום דבר לא משתנה כבר שנה לתוך התהליך.
תמיד יש תירוץ. פעם קשה בעבודה. פעם זה בגלל תרופות משמינות. היא לא עושה איתי ספורט וישנה במקום זה שעתיים של יום.
אני החלטתי. אני מתגרש.

אני ממליץ לא לשחרר את הנושא עד שאין הסכמה ברורה מה הלאה. אחרת זה יכול להיות מעגל אינסופי של תסכול לכולם.
לי, חוץ מהבנות אין לי שום סיבה להישאר בקשר הזה. ואני אמשיך בכל מקרה להיות האבא שלהן.
משפחה זה דבר נפלא כשכולם משקיעים לתוכה. אבל גם לי מגיע לחיות כפי שאני רוצה.

אשתי השמינה וזה מפריע לי יותר ממה שזה צריך אלעד
26 יולי 2020, 07:41
Re: יערה
26 יולי 2020, 08:59
Re: אלעד
26 יולי 2020, 16:43
Re: יונית
26 יולי 2020, 18:00
משיכה מינית שמושפעת מגירוי חיצוני דורית כהן
30 יולי 2020, 06:30
Re: נוגה
06 אוגוסט 2020, 10:36