פורנו

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מציעה להצטרף אליו...

הודעהעל ידי דורית כהן » 30 יולי 2020, 08:05

עלמה יקרה, מעבר למה שכתב לך "סוקר", אין ספק שכאשר מגלים זאת בפעם הראשונה זה מעורר תגובה של זעזוע ותהיות לגבי המשיכה שלך, הנשיות שלך, אולי קרה משהו לאהבה הנהדרת שתיארת שהיתה עד כה ביניכם. אבל פורנו הוא המפלט של המון גברים כאשר חסר להם סקס עם בת זוג, ובעצמך כתבת שהתדירות ירדה בגלל בעיות בריאות שמתלוות להריון. הוא כנראה רגיל לסקס כל יום וזקוק לכך כדי להרגיש טוב עם עצמו. אני בעד לתת לכך לגיטימציה, לא להיפגע מזה, לא לנסות לאסור עליו, אלא ההיפך - להתעניין! להיות שותפה, עד כמה שזה נשמע לך מוזר! לשבת איתו, אולי זה יגרה גם אותך, אול תוכלי להשתתף איתו בצורה מסויימת. ברגע שזה הופך להיות מוקצה מחמת מיאוס, הוא יתחיל להסתיר זאת ולשקר לך לגבי זה, וזה כמובן ייצור חומה ביניכם. 
יש סכנה שאם זה הופך להיות משהו אסור ולא חוקי ביחסים שלכם, זה עלול דווקא "לגדול" ולהפוך להרגל שיהיה לו קשה להיפטר ממנו, כי כל פעם שהוא יעשה זאת יתלוו לכך התרגשות ותחושת סכנה - ואלו, לידיעתך, מגבירים את רמת הריגוש המיני. ואז יהיה לו קשה לוותר על כך. 
מציעה לראות בכך משהו טבעי, שמרחיב את הרפרטואר המיני שלכם. הגעתם לקו של שינוי במערכת היחסים הטרייה יחסית שלכם. עד כה הכל עבד נהדר, ופתאום יש שינוי וצריך למצוא את הדרך להתמודד עם השינוי בצורה שתיטיב עם שניכם. הפתרון הזה עושה אותך למאד מכילה ומבינה וזורמת, ומקטין את העוצמות של ההנאה מן הפורנו הפרטי, ומרחיב את גבולות החוויות שלכם בתור זוג. תראי כמה יתרונות יש לכך, ברגע שאת מוותרת על העלבון הראשוני...
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580פורנו עלמה
27 יולי 2020, 07:36
Re: סוקר
27 יולי 2020, 17:56
מציעה להצטרף אליו... דורית כהן
30 יולי 2020, 08:05
Re: סוקר
30 יולי 2020, 17:47
Re: לקבל ולנסות לטפל דקל
30 יולי 2020, 19:13
נשמע כמו פורום של שס סוקר
31 יולי 2020, 04:42

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]