החבר תקוע ומרגישה שחוסר העשייה שלו משפיע עליי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

החבר תקוע ומרגישה שחוסר העשייה שלו משפיע עליי

הודעהעל ידי נועה (בדוי) » 31 יולי 2020, 17:20

היי, אני בת 22 ויש לי חבר כבר שנתיים, אני מאוד שאפתנית ויש לי מטרות ופועלת למענן, לעומת זאת חבר שלי יותר תקוע ואין לו הרבה מוטיבציה לעשות דברים אפילו שהוא רוצה וזה ממש מקשה עליי, אני מרגישה שהקשר הזה כבר פחות מועיל לי ויותר לו. הקטע שאני אוהבת אותו והא בן זוג תומך ואוהב אבל קשה לו לפעול למען המטרות שלו והוא יותר תקוע ונותן לחיים לנהל אותו. זאת מעבר לכך שאני מרגישה חוסר רגשי, הוא מאוד מנסה אולם עדיין אני מרגישה כשאני משתפת אותו שזה לא עוזר לי כל כך. וגם יש לנו הרבה ריבים וכל פעם זה הולך לפסים אישיים והריביםצנהיים מכוערים, ממש קשה ואין לי כסף לטיפול זוגי, אני לא יודעת מה לעשות כבר, גם אני לא תלית שכוחה תכלת וכשאני עצבנית אני מדברת אליו לא יפה בכלל.
אני לא רוצה שניפרד פשוט מרגישה שקשה לי בקשר ויש חוסר רגשי וגם ממש מפריע לי ששץהוא מתלונן אבל לא עושה כלום למען לשפר את החיים שלו ונוץח לחיים לנהל אותו ולא שהוא ינהל את החיים שלו.
אשמח לעצתך ומה את ממליצה במצב כזה כי אני והוא אוהבים אחד את השני ואני לא רוצה להיפרד.
תודה

החבר תקוע ומרגישה שחוסר העשייה שלו משפיע עליי נועה (בדוי)
31 יולי 2020, 17:20
חשיבה מן המוח ומן הלב דורית כהן
02 אוגוסט 2020, 16:31

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]