חשש עד כמה לחשוש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מצב תקוע...אי אפשר להתעלם

הודעהעל ידי דורית כהן » 20 אוגוסט 2020, 02:18

בנימין היקר, מה שאתה מתאר - צחוקים משוחררים בנוכחות הבחור ואז פרצוף "תמים" זה גם יכול להיות שהיא סתם נהנית בחברתו ושהם מסתלבטים על חשבונך, גם בלי שישי ביניהם משהו. 
מצד שני לא יהיה נכון להתעלם מתחושות הבטן שלך, ויש מצב שאולי מתרקם משהו חדש ביניהם. כי אילו זה כבר היה קיים ביניהם, אני חושבת שבת זוגך היתה טורחת יותר להסתיר את תחושותיה בנוכחות הבחור. אבל היא מתגרה בך ומשחקת איתך כי היא רואה שזה מציק לך ונהנית מכך. 
הבא בחשבון שלהתחיל תהליך של חקירות ובדיקות כפי שהציע לך "כן כן גם אני" - יכניס אותך ואת הזוגיות שלכם לסחרחורת של מתחים וחשדנות והאשמות - וזה יעכיר מאד את האווירה ביניכם. 
מציעה לך לנהל איתה שיחה על אותו בחור. לנסות להבין מה היא חושבת עליו. אם היא תהלל ותשבח אותו בצורה שהיא מוגזמת ולא מציאותית - יש מצב שהיא מאוהבת בו. מצד שני אם כבר יש משהו ביניהם היא עלולה לנסות להסוות זאת ולהפגין זלזול בו...
בסיכומו של דבר ברגע שחשדנות כמו שקורית אצלך נכנסת למערכת היחסים, מאד קשה להמשיך ולעבור לסדר היום. יתכן שאין מנוס אלא להציף זאת בצורה יותר ישירה, כי להישאר עם זה הרבה יותר קשה...
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

חשש עד כמה לחשוש בנימין
09 אוגוסט 2020, 11:46
לא לפנות ישירות כן כן גם אני
10 אוגוסט 2020, 05:48
מצב תקוע...אי אפשר להתעלם דורית כהן
20 אוגוסט 2020, 02:18
Re: בנימין
23 אוגוסט 2020, 03:06
עדיף לא לערב את אמא שלך. אולי אחות/אח דורית כהן