חשש עד כמה לחשוש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: יצאתי טמבל

הודעהעל ידי בנימין » 31 אוגוסט 2020, 13:04

שלום דורית. אחרי שכבר יצא לי מהכל לא הייתי יכול לראות את העיניים רצים ביניהם ותמיד חייבים להיות יחד ולא יכולתי לסבול את כבר ואני הכנסתי לסרטים שאולי אני אזוי שאני בפרנויה. אז שאלתי אותה האם יש לה קשר אם אותו אחד ישר עזבה את הבית ואמרה איך אתה יכול להגיד ככה אתה רוצה לפרק את הזיגיות שלנו רק בגלל הבנאדם הזה איך אתה מדבר אין שום דבר איתו אני לא אוהבת אותו והוא מושך אותי עליו בכלל אפילו נשבעת שאין כלום בנינו. (כל זה היה בקול גדול) ואמרה לי שהיא אוהב אותי אפילו שיש לנו בעיות היא רוצה להיות איתי ואין ולא היה כלום.

עכשיו אחרי כ"כ הרבה זמן שאני חושב ככה קשה לי עכשיו לרדת מהעץ כי היה כ"כ הרבה דברים היא רצה אותו יותר ממני ונתנה הרגשה שהיא כלום שזה הוא בתמונה. השאלה שלי.
1. איך אני יכול להתחיל אימון מחדש?
2. האם אחרי שאני שאלתי אותה זה אומר שאם היה משהו זה יפסיק או זה יכול עדין להמשיך בכל זאת?
תודה

חשש עד כמה לחשוש בנימין
09 אוגוסט 2020, 11:46
לא לפנות ישירות כן כן גם אני
10 אוגוסט 2020, 05:48
מצב תקוע...אי אפשר להתעלם דורית כהן
20 אוגוסט 2020, 02:18
Re: בנימין
23 אוגוסט 2020, 03:06
עדיף לא לערב את אמא שלך. אולי אחות/אח דורית כהן
24 אוגוסט 2020, 06:11
Re: יצאתי טמבל בנימין