אהבה או משפחה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

7 סיבות למה לא ללכת איתו

הודעהעל ידי דורית כהן » 31 אוגוסט 2020, 05:22

אני יקרה, מאד כדאי, בייחוד כאשר מאוהבים, לגייס את השכל הישר וההגיון על מנת שיציבו סוג של "מראה" מולך, ובעזרתם תסתכלי קדימה לטווח ארוך. כי מה שאני יכולה לראות בטווח הארוך זה:
1. האהבה הגדולה, הסודית והאסורה מתאיידת עם הזמן, עם המעבר למגורים משותפים, עם הולדת תינוקות שמעייפים ומתישים.
2. המשפחה המקורית שלו כועסת עליו ומחרימה בייחוד אותך. את תהיי השנואה על ילדיו ועל קרובי משפחתו. זה מאד לא נעים...
3. יהיו לו רגשות אשמה כלפי ילדיו. זה יאמלל אותו.
4. יהיו קשיים וויכוחים כספיים כי הוא ירצה לתת כספים לילדיו ונכדיו ולך זה ירגיש שהוא מקפח את ילדיכם המשותפים.
5. פערי הגילים בעוד 30 שנים...
6. את כבר בת 32. יתכן שהוא רק מבטיח ולא מתכוון לקיים. או אולי מתכוון אבל לא יצליח להתמודד עם המלחמות והחרמות שעוד יגיעו ואז הוא ירים ידיים ויחזור לאישתו...בינתיים יעברו עוד שנה שנתיים.
7. לקחת גבר נשוי ממשפחתו זה מעשה לא מוסרי. לפרק משפחה. מכירה את המושג "קארמה"? משהו רע שעושים בעולם איכשהו חוזר אליך ומעניש אותך בשלב מסויים...

שורה תחתונה, ברור שאני נגד במקרה הזה.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

אהבה או משפחה אני
25 אוגוסט 2020, 20:15
Re: זיו
26 אוגוסט 2020, 06:11
Re: טעות
26 אוגוסט 2020, 11:23
7 סיבות למה לא ללכת איתו דורית כהן
31 אוגוסט 2020, 05:22