דייט בתקופת הקורונה פרק ב' - בלוג מס 2

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

דייט בתקופת הקורונה פרק ב' - בלוג מס 2

הודעהעל ידי דילן » 26 אוגוסט 2020, 11:48

יכולים לעקוב אחריי הפרק הראשון בבלוג שלי כאן על דייטים בזמן הקורונה .
נפגשתי עם אותה אחת . הצטיידתי במסיכות , ג'ל אלכוהול , כפפות . מיקום - ים
הלכנו שוב לשבת בים במקום פתוח וללא אנשים .
הבאתי מחצלת גדולה , יין טוב , אגוזים שקדים, אננס ופירות יער .
מדד המתח בגוף - 100 מתוך 100 . הקורונה שלא נותנת מרגוע בראש . אסור להתקרב. אסור ללחוץ ידיים ואסור לצור אינטמיות .
כבר אחריי הכוס היין השלישית שלי . שכחתי לרגע שיש קורונה , ולצערי הרב גם המצד השני שכח שיש קורונה .אם בפגישה הקודמת הייתה קרבה במעט . פה כבר הייתה נשיקה.תוך כדי הנשיקה נזכרתי שזה מסוכן ולקחתי צעד אחד אחורה . אבל אז היא אמרה לי את המשפט הבא:
" קרה מה שקרה ולא שמנו לה , אבל זה כבר קרה , הנשיקה כבר הייתה ואין לאן לברוח עכשיו " " אל תהיה פרנואיד, הכל עניין של המזל שלנו עכשיו לא להידבק, טעינו וזה קורה אבל זה המצב הנוכחי , אני מבטיחה לך שאני שומרת על עצמי כמה שאני יכולה ואני יודעת שגם אתה , אבל זה קרה , האלכוהול עושה את שלו לפעמים,והקורונה לא תחלוף מהר  "

הרגשתי גלי חום אדירים ותחושה קשה , שמה אני נדבקתי בקורונה או שמה חלילה אני זה שמדביק למרות שהסיכויים באמת קלושים 

אמרה לי שאני קצת פרנואיד וזה שלהיות עם מסיכה N95 בים רק גורם לנו להחנק ולהרגיש לא טוב .

אמרתי אולי אני פרנואיד אני פשוט לא רוצה לסבול יותר בחיים , סיפרתי לה שעברתי תקופה קשה עם בעיו רפואיות ואני פשוט לא רוצה לסבול ובגלל זה אני חרד לעניין . 

יש לי משיכה אליה , אבל אני לא בטוח שזה מה שאני מרגיש או השילוב של גבר שלא היה עם אשה חצי שנה בשום סיטואציה .

אני מודה שלאט לאט יש בינינו חיבור ברמת השיחה והאינטלגנציה , לגבי משהו מעבר , אני עוד לא יודע . בדר"כ שיש לי משיכה ותשוקה למישהי זה קורה על המקום  . אולי החרדה מעיקה על הכל .

דייט בתקופת הקורונה פרק ב' - בלוג מס 2 דילן
26 אוגוסט 2020, 11:48
כמה מחשבות, ובקשה למשתתפי הפורום להצטרף דורית כהן
31 אוגוסט 2020, 05:34
Re: ממשיכים להיפגש . אמשיך לעדכן לקראת סופש. דילן
31 אוגוסט 2020, 19:23

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים