דעתכם בנושא בגידה וגירושין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

דעתכם בנושא בגידה וגירושין

הודעהעל ידי יונית » 29 אוגוסט 2020, 07:23

נשואה מעל 25 שנה +4 ילדים. חיי הנישואין שלנו היו גדושים במריבות, צעקות והשפלות. חשבתי שהוא לא אוהב אותי ולכן מתנהג ככה מסתבר שבגד בי במהלך כל השנים אם זה סטוצים ועד לרומנים ארוכים הכוללים התאהבויות..שרדתי את הכאב של החיים איתו כשהיה מתנתק ממני לשבועיים באופן קבוע ולי אני התמימה זאת שניסתה לברוח כל הזמן מהאמת ומפחד נטישה הדחיקה הכל עד שלא יכולתי יותר לספוג את החיים הכפולים שלו, כשאותי הוא מאמלל ואיתן הוא חוגג. החלטתי לצעוק להשתולל ולפתוח את הפה, סוף סוף קיבלתי אומץ לצערי אחרי מעל 20 שנה. לבעלי חלק גדול בזה שסתמתי את הפה כי הוא השתמש במאין פסיכולוגיה שהפחידה אותי ונאלמתי..הייתי כמו צל מהלך, רב הזמן לבד, חיים ללא אהבה,לא יחס או מתנה ביום הולדת. פגועה כל השנים ובו זמנית מטפלת ומגדלת את ילדינו כעקרת בית..מהרגע שהחלטתי לפתוח את הפה ולצעוק( מלפני שנה) הבנתי שהוא בשיאו של רומן עם בחורה צעירה (בת 22 והוא 60)שהתחיל מתמיכה והתפתח לאהבה במשך שנתיים..לא יכולתי לספוג את הכאב, הרגשתי שאני מתמוטטת, בעלי החליט שאנחנו יותר חשובים לו וניתק איתה את הקשר למרות שהיו נסיונות מצידו לברוח אליה בחודשים הראשונים שלא צלחו כי הייתי הפעם אשה אחרת חסרת אמון טוטאלי שלא נותנת לשום דבר יותר לעבוד עליי. בעלי אומנם נמצא איתי פיזית מאז המקרה ממש צמוד אבל לא רגשית וזה גומר עליי כי אני משתוקקת לאהבתו לא יכולה להמשיך לחיות ככה. עכשו אני מבינה למה דאג שכל הנכסים שלנו יהיו רשומים רק על שמו, כדי לקצוץ לי כנפיים ולא אוכל להיפרד ממנו, מסתבר שגם הוא לא מעוניין בפרידה אבל כן רצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה. כדי לעורר בו רגש אני משתדלת לרצות אותו בלי די, לתמוך, לפנק, לאהוב, אבל עייפתי עייפתי משום שהכל חד צדדי, אין שום רגש אליי מצידו אבל ביקורת חופשי, מרגישה מתוסכלת, מסרב להפתח אליי כאילו הוא ממתין שארגע מכל המצב והוא יצא לחפש ריגוש ואהבה במקום אחר, הוא טוען שזה לא נכון ושאסתפק בזה שהוא איתי ולא עזב אותי ושזה כבר אומר הרבה. פגיעה נוספת השבוע ממש כמו סכין בלב היא יום ההולדת שלי שלמרות שביקשתי ממנו שבוע לפני שיפתיע ויפנק במתנה שיתעשה לי טוב בנשמה ככה תשומת לב לאחר שנים שלא פינק ולהראות שהקשר ביננו מתקדם הוא עשה איתי ברוגז באותו יום והמציא סיבה שאני אשמה לברוגז ולא מתנה ולא ברכה וכל היום בכיתי. הצעתי לו שנלך לטיפול זוגי והוא מסרב בכל תוקף. כרגע ההתלבטויות שלי הם,
האם בגלל שכבר כל חיי חייתי ככה אז אמשיך לעצום עין ולהמשיך לחיות חיים נטולי רגש תוך כדי הקהיית הרגשות שלי בגלל הילדים והרכוש שכנראה אקבל ממנו ממש מעט כי שהכל רשום על שמו או שיש לי סיכוי להתחיל חיים חדשים בעולם לא ידוע מפוחדת ולא בטוחה בכלל שאחיה כלכלית טוב יותר כי אני עקרת בית. אני בטוחה שיהיה לי קשה וקשה בלעדיו הוא אהבה ראשונה שלי.? תודות לכם.

דעתכם בנושא בגידה וגירושין יונית
29 אוגוסט 2020, 07:23
Re: ליונית אחת
29 אוגוסט 2020, 22:05
Re: יונית
30 אוגוסט 2020, 15:20
Re: ליונית רפי
30 אוגוסט 2020, 06:17
Re: יונית
30 אוגוסט 2020, 15:34
Re: ליונית היקרה אני
30 אוגוסט 2020, 19:45