דעתכם בנושא בגידה וגירושין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי יונית » 30 אוגוסט 2020, 15:34

תודה רפי. אתייעץ עם עורך דין לעינייני משפחה.
לגבי נאמנותו וזה שהוא ישתנה, למען האמת אני דיי כואבת ואין לי שקט נפשי מידי יום, כי איום מצידי על פירוק נאמר וזה מה שהרתיע אותו והוא נמצא איתי צמוד כבר שנה מאז המקרה אבל וזה אבל כואב כי למרות שהוא איתי פיזית הוא לא איתי ריגשית והוא לפעמים מנסה להטיל אימה של אדם עצבני וסהרורי כדי שיצא מהבית ואני אשתוק בתמורה לשקט שאקבל אבל אני לא נרתעת וצועקת חזרה ושוב מאיימת ואז הוא מתעשת ונרגע ויותר כואב מזה שהוא לא מפסיק להסתכל על צעירות , ממש תיכוניסטיות ואפילו בלי שים לב אמר בשמחה שסוף סוף פותחים את שנת הלימודים..אלה לא חיים מבחינתי שאהבה היא חד צדדית וכמה שאהיה טובה מסורה מפנקת ונאמנה להיות צעירה אני לא יכולה ובמקום הערכה כבוד ואהבה אני חווה כאב לב רגשי ללא רחם...אני באמת לא מבינה למה למרות הכל אני עדיין רוצה ואוהבת אותו ?מה קןרה לי מה קורה או מה יקרה איתי, מפחיד אותי ויש לנו 4 ילדים שעוד לא נשואים שמרגישים שעובר עליי מתח נוראי אבל משתדלת להסתיר את הכאב עד כמה שאפשר..אוף קשה לי.

דעתכם בנושא בגידה וגירושין יונית
29 אוגוסט 2020, 07:23
Re: ליונית אחת
29 אוגוסט 2020, 22:05
Re: יונית
30 אוגוסט 2020, 15:20
Re: ליונית רפי
30 אוגוסט 2020, 06:17
Re: יונית
30 אוגוסט 2020, 15:34
Re: ליונית היקרה אני
30 אוגוסט 2020, 19:45