דעתכם בנושא בגידה וגירושין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי יונית » 31 אוגוסט 2020, 15:49

את כזאת מתוק, מקסימה, תודה על הפירגון, חיבוק ממני בחזרה. רת ללא ספק צודקת, כנראה בעלי לא מאושר לא משנה מה יהיה הכל אושר רגעי והבעיה אצלו יותר עמוקה רק חבל שמתנגד לטיפול. מעבר למה שפרטתי הוא אדם שתלטן, אגוצנטרי עם אגו בשמים, דורש כבוד ולא מכבד לא לוקח אחריות על מעשיו תמיד ימצא אשמים גם אם תשבר לו כוס יאשים את זה שעמד לידו..מרגיז.
קשה לי לחשוב על פרידה בגילי, 55, לא יודעת איך להתחיל איך לשנות הרגלים, איך להתמודד בפרט כלכלית כי אני עקרת בית, הילדים, ההתמודדות מול הלא נודע? את האמת אני לא מצליחה להבין אותו על שהוא לא רוצה להתגרש אם אין לו אהבה אלי, ויתר על הכל ונשאר צמוד אליי לא מובן לי כי רגשית הוא לא קרוב, אולי פוחד להתחלק ברכוש ולהפרד מהילדים..אני בבעייה, לא מאופסת על עצמי. תודה מתוקה על התמיכה.

דעתכם בנושא בגידה וגירושין יונית
29 אוגוסט 2020, 07:23
Re: ליונית אחת
29 אוגוסט 2020, 22:05
Re: יונית
30 אוגוסט 2020, 15:20
Re: ליונית רפי
30 אוגוסט 2020, 06:17
Re: יונית
30 אוגוסט 2020, 15:34
Re: ליונית היקרה אני
30 אוגוסט 2020, 19:45